{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "sms": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

SİPARİŞ İPTALİ VE İADE ŞARTLARI

Sizi memnun etmek için en iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Sadece satış öncesi ve satış esnasındaki çabamızla değil, satış sonrasında da her türlü sorununuzda yanınızdayız.

Sitemizden, adrese teslim olarak vermiş olduğunuz siparişleri, yasal süreleri içerisinde iade etmeniz mümkündür. Mağazadan teslim almak üzere verdiğiniz siparişlerinizi ise Çağrı Merkezimizi arayarak iptal edebilirsiniz. Bu işlemlerin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kolay İade

Siparişlerim bölümünden iade kodunuzu oluşturduktan sonra ve 912913081 no'lu anlaşma kodumuzla birlikte en yakın Yurtiçi şubesine paketinizi teslim edebilirsiniz. Dilerseniz YK Çağrı merkezi veya Yurtiçi Kargo Kurye Çağır Servisi ile evinizden kargo teslim talebi oluşturup iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş İadesi

Satın aldığınız ürünlerin elinize ulaşmasını takip eden 15 gün içerisinde ürünlerinizi iade edebilir ve ürün bedeli geri alabilirsiniz.

İade talebinizi Çağrı Merkezimizi arayarak oluşturabilirsiniz.

Ürün bedeli, tahsilat şekline uygun olarak geri ödenecektir. Taksitle yaptığınız alışverişlerde iade tutarı, kredi kartınıza taksitli olarak yüklenecektir.

Birden fazla ürün içeren faturalarda; ürün sayısı ve/veya ürün bedelleri toplamı, ödeme (örneğin aldığınız ürünlere istinaden size hediye olarak sunulmuş bir ürün varsa veya kullandığınız bir kupon sayesinde ödeme tutarınızda indirim oluştuysa), kargo bedeli (belirli bir tutarın üzerinde alışveriş yaptığınız için kargo bedeli ödemediyseniz) ve/veya fiyat avantajı sağlıyorsa, iade ürün bedelleri üzerinde anlaşmazlık oluşmaması için, faturadaki tüm ürünlerin iade edilmesi gerekmektedir.

Aşağıdaki istisnai durumlarda, ürünlerin iade edilebilmesi için kullanılmamış olmaları gerekmektedir:

  • Vücuda temas ile işlevini yerine getiren ürünler,
  • Gıda işleme ve hazırlamada kullanılan ürünler,
  • Tek veya sınırlı sayıda kullanımlık ürünler.

Sipariş iptali ve sipariş iadesi ile ilgili sorularınız için Çağrı Merkezimizi arayarak da bilgi alabilirsiniz.