HAKKIMIZDA

Rowenta Hakkında

Alman markası Rowenta 1909 yılından bu yana mükemmel sonuçlar garanti eden yüksek kaliteli ürünleriyle en talepkar tüketicileri dahi cezbetmektedir.

Rowenta rakipsiz teknolojik performans, rafine bir tasarım ve yüksek düzeyde kullanım kolaylığını bir araya getiren geniş bir ürün serisi sunar.

Misyonu, elektrikli süpürgeler, ütüler, buhar jeneratörleri, saç kurutma makineleri ve epilatörler için yarattığı akıllı çözümler sayesinde kullanıcılarının gündelik hayatına konfor sağlamaktır.  Her zaman öncü rolünde olan Rowenta, ekolojik-akıllı ürünler geliştirmek için 10 yılı aşkın süre boyunca çalışmıştır. Değerlerine sadık olan Rowenta markası, inovasyon sürecinde ekolojik tasarımı ilk sıraya koymak için WWF ile ortaklık kurmuştur.

İnovasyonlar

SEB Grubu her yıl 250’den fazla yeni ürünü piyasaya sürmektedir yapmaktadır.

Bu inovasyon oranını yakalamamız Araştırma ve Geliştirme ekiplerimiz ve “açık inovasyon” yaklaşımımız sayesinde mümkün olmaktadır. Eğer bu topluluğa katılmak isterseniz, lütfen özel internet sitemizi ziyaret edin.

www.innovate-with-groupeseb.com

SEB Grubu

Küçük ev aletlerinde dünya lideri SEB Grubunu keşfedin.

Yaklaşık 150 ülkede faaliyet gösteren SEB Grubu, geniş ve oldukça çeşitli ürün yelpazesi ve olağanüstü marka portföyü ile tüm kıtalarda piyasa lideri haline gelmiştir.

www.groupeseb.com