Tıraş makinenizi seçin Gündelik hayatta konforu yakalayın

Belki çoktan fark ettiniz: tıraş makinesi seçmek zor bir iş. Biraz cesaret! Aradığınızı bulmanıza az kaldı.

Size her anınızda eşlik edecek tıraş makinenizi nasıl seçeceksiniz? Telaşa mahal yok; işte ideal tıraş makinenizi, size hep düşlediğiniz görünümü verecek olan aleti bulmanız için bazı profesyonel ipuçları...

Erkek estetiği giderek daha karmaşık hale geliyor... Mağara adamı görünümünden metroseksüel furyasına kadar her türlü stile bol bol yer var. Tamam, modern bir erkeğin saç ve sakalları bakımlı olmalı, ancak eski moda usüllerle değil.

  • Saç, Vücut, Yüz
  • Baştan aşağıya mükemmel, temiz bir görünüm!

Joker: çok amaçlı tıraş makineleri

Hayatını kolaylaştırmak isteyenler için Rowenta for Men 2’si, 3’ü ve 4’ü 1 arada ürünler sunar.

Modeller arasında şu kesimleri bir arada yapabilenler vardır:

  • Sakal + saç

  • Sakal + saç + vücut

  • Sakal + saç + vücut + Burun-kulak

Ürünleri keşfedin

Herkes için bir tıraş makinesi var

Zor beğenen, zarif beyefendi stili mi?

Özenli, her zaman en iyi performansı arayan erkeklerden misiniz? Çok amaçlı modeller tam size göre. Tercihen titanyum kaplama olan, dayanıklı ve keskinliğini kaybetmeyen bu ürünler son derece verimlidir.

Son olarak, ayarlanabilir çoklu-konum tarak sistemi kılavuz aksesuar değiştirme sıkıntısını da ortadan kaldırır. Doğal olarak, çok geniş bir kesim uzunluğu yelpazesi sunarlar.

Zamanı olmayan erkekler için rahat bir görünüm

Canınız bu işe fazla zaman harcamak istemiyor - hem evde hem deplasmanda kullanabileceğiniz pratik ve basit bir çözüme ihtiyacınız var. Ultra hassas ve uzun süre kalıcı bir kesim için titanyum kaplamalı çelik bıçaklar, hızlı tarak değiştirme sistemi, Islak ve Kuru modellerde su altında kullanılabilme özelliği...

Sizin için en uygun modeller tek bir bölge için tasarlanmış olanlar. Kolay kullanımlı bu ürünlerde bulunan vakum seçeneğiyle tıraşın ardından temizliğe de gerek yok.

Modayı takip eden, net kesimler seven erkek

Kirli sakal hoşunuza gidiyorsa ya da sevgiyle büyüttüğünüz bir hipster sakalınız varsa yüksek hassasiyetli bir sakal şekillendirici tam size göre.

Kablosuz çalışma seçeneği tam bir hareket özgürlüğü sağladığı gibi uzun pil ömrü sayesinde seyahatlerde de kullanıma uygundur. Makinenin tasarımı da güzelse, ne ala!