Rowenta - AIR FORCE kullanıcı kılavuzları

Referans : RH854801

Sık sorulan sorular

Yeni ürününüzü, ilk kullanımından önce, 16 saat şarj etmeniz gerekir.
Laminat kaplama gibi sert zeminler için Konum 1, halı ve kilim gibi zeminler için Konum 2 ayarını kullanın.
Elektrik süpürgesi ile temizlemeye başlamadan önce, Süpürme Başlığı altındaki döner fırça üzerinde bulunan kılların iplik, hav ya da saç gibi oluşumlarla engellenmediğinden emin olun.
Motoru korumaya yardımcı olduğu için, sünger filtreyi ara sıra temizlemeniz gerekir. Sünger filtreyi ılık suyla yıkayabilir ve çok az bulaşık deterjanı kullanabilirsiniz, sünger filtreyi dikkatle durulayın ve daha sonra, toz torbasına tekrar yerleştirmeden önce kendi halinde kurumaya bırakın.
Elektrik süpürgenizi yumuşak nemli bir bez kullanarak silebilirsiniz.
Ürün prize bağlı iken, minimum düzeyde şarj etmeye devam edecektir. Bu, bataryanın tamamen dolu ve bu sayede her zaman kullanıma hazır olmasını sağlar.
Şarj ışığı, yalnızca (16 saate varan süre boyunca şarj edilerek) bataryalar tamamen dolu olduğunda sönecektir.
Döner fırçanın kıllarına iplik, hav ve saç dolanmadığını kontrol edin - gerekirse oluşan yapıları uzaklaştırın.
Isı güvenlik aygıtı devreye girdiyse, elektrik süpürgenizi kapatın ve Süpürme Başlığının altında bulunan fırçaların temiz olduğunu ve tıkanmadığını, iplik, hav ve saç vb. oluşumlar nedeniyle dönüşünün engellenmediğini kontrol edin.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Bu, batarya voltajınıza ve seçilen vakum opsiyonuna (Zemin ya da halı) bağlıdır. 24V bir batarya ile konum 1'de 50 dakika ve konum 2'de 40 dakika kullanabilirsiniz. 18V bir batarya ile konum 1'de 40 dakika ve konum 2'de 30 dakika kullanabilirsiniz.