Rowenta - INSTANT COMFORT kullanıcı kılavuzları

Referans : SO2330F0

Belgeler

Sık sorulan sorular

Anormal aşırı ısınma durumunda bir ses alarmı verilir, bir ışık sinyali yanar ve ısıtma elemanından elektrik gücü kesilir. Cihaz normal bir konuma sıfırlanır sıfırlanmaz ve soğuduktan sonra yeniden yanacaktır.
Kış aylarında boruları korumak için, örneğin termostat non-frost konumunda ve oda sıcaklığı da 5°C (41°F) iken cihaz otomatik olarak çalışacaktır. Bu konum oda sıcaklığını yaklaşık olarak 7°C (45°F) de muhafaza edecektir.
Kaldırmadan önce soğumasını beklemeniz önemlidir. Cihazınızı kullanmadığınız zaman kuru bir ortamda muhafaza edin.
Cihazın tüm düğmelerini kapalı duruma getirin ve fişini prizden çıkarın.
Hayır, elektrik tüketimi yalnızca ısıtıcının gücüne bağlıdır.
Güç seviyesi/ısıtılan alan ilişkisi istenen sıcaklığa, dışarıdaki hava sıcaklığına ve konut yalıtımının derecesine bağlıdır. Ortalama bir kullanımda bu oran 100W/m²'dir.
Fanlı ısıtıcının motoru ısıtma unsuru olmadan çalışır (sadece fan çalışır).
Hayır, bir ısıtma cihazının banyoda kullanımına dair güvenlik önlemlerine uymalısınız. Cihazın, evin her odasında kullanıma uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Buna mutfak ve banyo gibi su sıçramasına maruz kalabileceği odalar da dahildir. Kullanım kılavuzundaki talimatlara bakın.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.