IPL

IPL kategorisinde toplam 1 adet ürün listelenmiştir.
Row Ep9604 Ipl Instant Soft
Row Ep9604 Ipl Instant Soft


Güvenli, ağrısız ve acısız bir yöntemle istenmeyen tüylerinizle vedalaşmak içinIPL lazer teknolojisini keşfedin.

Yüzyıllardır en önemli estetik ve hijyenik problemlerden biri olan tüy sorununa çeşitli geçici çözümler üretiliyor. Uygulanan yöntemler acı verici olduğu gibi sorunu tamamen ortadan kaldırmayı da başaramıyor. IPL ürün çeşitleri ile Rowenta, gelişen teknolojiyi inovatif bir şekilde kullanarak epilasyon sorununa devrim niteliğinde bir çözüm getiriyor. Yoğun atımlı ışık sistemi anlamına gelen IPL teknolojisi ile konsantre ışınlar uygun dalga boyunda deri altına iletilerek hedefe ulaşıyor ve pürüzsüz bir tene ulaşma hayali kolay ve sağlıklı bir şekilde gerçek oluyor. IPL cihazlarda bulunan UV filtre teknolojisi de, güvenli ve risksiz bir kullanım deneyimi yaşanmasına yardım ediyor.

Uyguladığı hızlı ve yoğun ışık demetleri ile Rowenta EP9600 IPL Instant Soft Epilatör, ilk kullanımdan itibaren tüylerde gözle görülür azalma meydana getiriyor. Patentli Pro Precision Sistem dahilindeki döner başlık sayesinde IPL lazer, aynı bölge üzerinden tekrar geçmeden tüm bölgelere atış yapabiliyor. Böylece unutulabilecek hiçbir bölge kalmadan, tüm vücudunuzdaki tüylerden rahatlıkla kalıcı olarak kurtulabilir ve sorunu kökünden çözebilirsiniz. Cilt temas sensörü, cihazın cilde %100 değmeden atış yapmasına engel olarak en hassas ciltlerin bile güvenle sonuca ulaşmasını sağlıyor. 

Row Ep9604 Ipl Instant Soft IPL epilasyon cihazı modeli ise içerdiği çoklu başlık paketi ile ürünü sevdiklerinizle paylaşma imkanı tanıyor. Yanında gelen hediye gözlük sayesinde cihaz yüz bölgesinde de güvenle kullanılabilir hale geliyor. İçerdiği cilt tanıma sensörüyle her seansın başında cilt rengini tespit ettikten sonra işlem uygulayan Row Ep9604 Ipl Instant Soft, 300.000 atış kapasitesiyle ömür boyu kullanım imkanı tanıyor. Ürün, 20 dakikada bacak seansını, 3 dakikada koltuk altı ve 8 dakikada kol seansını gerçekleştirmesiyle kullanıcıları kısa sürede memnun ediyor.

CF Filtering & Search

Sıfırla