SKU: 2210766224

Rowenta Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

 • Her Zemine Uygun Tek Toz Başlığı Ile Ultra Sessiz 4AAAA Elektrikli Süpürge
 • 750 W Motor Gücü ile A Sınıfı Enerji Verimliliği
 • 4AAAA Performans

Ürün stokta yok
Gelince Bilgi Ver

Genel Bakış

 • 750 W Motor Gücü ile A Sınıfı Enerji Verimliliği
 • 4AAAA Performans


Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Özellikler

 • Her Türlü Zemine Uygun, Yüksek Verimli Deep Clean Başlık

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Silence Force 4AAAA elektrikli süpürgesinde halı, kilim, fayans, parke ve tüm zeminlerde biriken tozları etkili bir şekilde temizleyen Deep Clean Başlığı mevcuttur.

 • Sınıfının En Sessizi

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Tam güçle 66 dB(A) ses düzeyiyle, Silence Force 4AAAA en sessiz filtreli torbalı 4AAAA elektrikli süpürgedir*** , yüksek kullanım kolaylığı sağlar. *** 4AAAA torbalı elektrikli süpürgelerin arasında en sessizi olmasıyla Avrupa Birliği Enerji etiketiyle ödüllendirilmiştir. Avrupa, Aralık 2016.

 • Mükemmel Enerji Verimliliği İçin Gelişmiş Teknoloji - A Sınıfı Enerji Verimliliği

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Daha az enerji kullanarak daha fazla toz çekebilmek için yeni EffiTech Motor sisteminin son teknolojisi ultra enerji verimliliği sağlamaktadır.

 • Yeni Hijyenik Toz Torbası

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Yeni Hijyen+ torbanın kendi kendine kapanan kapak özelliği sayesinde artık torba değiştirirken toz bulutuna son : Pratik ve Hijyenik!

 • 5 Kademeli Güç Ayarı

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Süpürdüğünüz yüzeye uyum sağlanması için 5 ayarlı LED güç kontrolü

 • Full Care Sürümü

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Full Care Sürümünde, ev ya da arabanın her yerinde kusursuz ve etkili bir temizlik için eksiksiz bir aparat seti mevcuttur. Hayvan kılından kurtulmak için etkili sonuçlar arayan evcil hayvan sahipleri için özel olarak tasarlanmış Maxi Turbo Fırça, halıya birikmiş olan hayvan kıllarını hızlı ve etkili bir şekilde çıkartır. Mini Turbo ve Kanepe fırçaları araba paspasları ve koltukların temizliğinde kullanılabilir. Bu pakette mevcut olan 60 cm uzunluğundaki yeni Precision Flex aparatı evde (mobilya araları, dar köşeler) ya da arabada (koltukların altı ya da torpido gözü) erişilmesi zor olan yerlerin süpürülmesini kolaylaştırır. Yüksek verimliliğe sahip filtreler, evcil hayvanların dışarıdan eve taşıyabileceği alerjen ve bakterileri daha iyi yakalar.

 • Erişilmesi Zor Yerlere Kolay Erişim

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Full Care sürümünde sıkışık, dar ve uzak bölgelere erişmesi için özel olarak tasarlanmış yeni XXL esnek başlık mevcuttur. Uzun ve esnek uç kısmı (60 cm) sayesinde bu başlık her yere erişir, ev ve arabalar için kusursuz bir temizlik sağlar.

 • Kolay Manevra Kabiliyeti

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Silence Force 4AAAA, 4 adet çok yönlü tekerleğiyle istenen yönde hareket imkanı sağlar.

 • Kalıcı Yüksek Verimliliğe Sahip Filtreler

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Artık filtre değiştirmeye gerek yok! Yüksek filtreleme teknolojisi sayesinde, Silence Force 4AAAA filtrelerinin değiştirilmesi gerekmez (yalnızca Hijyen+ Rowenta torbası kullanıldığında).

 • Aksesuarlar Her Zaman Elinizin Altında

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Tutma yerine takılmış Pratik Toz Fırçası ve Silence Force 4AAAA'nın arka kısmındaki radyatör başlığı aksesuarları daha kolay bir kullanım için her zaman elinizin altındadır.

 • Tutma Yerinde Mevcut Güç Kontrolü

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Daha kullanışlı olması için güç kontrolü Silence Force 4AAAA'nın hem tutma yerinde hem de filtrenin üzerinde bulunur.

 • Onarılabilir Ürün

  Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Kolay onarılacak şekilde tasarlanmıştır 10Y+ için düşük bedelli, hızlı yedek parça teslimi Dünya genelinde 6500 onarım merkezi

Teknik Özellikler

Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Rowenta Silence Force 4A RO6481 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Motor Gücü750 Watt
Filtreleme PerformansıHEPA 13 Filtre ile A Sınıfı
Ses Seviyesi66 dBA
Boru TürüTeleskopik Metal
Sap TürüErgo Comfort Silence
Süpürme Başlığı TürüErgo Comfort Silence +
Toz Toplama PerformansıSert Zeminde A Sınıfı, Halıda A Sınıfı
Parke BaşlığıVar
Radyatör BaşlığıVar
Döşeme BaşlığıVar
Kordon Uzunluğu8,4m
Enerji Tasarrufu%50
Toz Torbası TürüWonderbag
Toz Haznesi Kapasitesi4,5 lt
Enerji VerimliliğiA sınıfı
KolleksiyonlarOkula Dönüş

Yorumlar


Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.