Şarjlı El Süpürgeleri

Elektrikli Süpürge

Şarjlı El Süpürgeleri kategorisinde toplam 1 adet ürün listelenmiştir.
Şarjlı El Süpürgesi 3,6V
Şarjlı El Süpürgesi 3,6V

459 ,90 TL
657 ,00 TL

Sağlıklı ve tozdan arınmış bir ortama sahip olabilmek için en gerekli ev aletleri arasında yer alan elektrik süpürgeleri, farklı kullanım şekilleri ve modelleriyle etkili bir temizlik sağlıyor. Elektrikli süpürge modelleri arasında ufak boyutları ve her an el altında olabilme özellikleriyle ön plana çıkan şarjlı el süpürgeleri, hijyenik bir atmosfer için pratik ve hızlı bir çözüm alternatifi sunuyor. Mutfakta yemek hazırlarken oluşabilen kırıntılar ya da koltukların üzerinde göze çarpan tozlar için anında müdahale edebilen işlevsellikleri sebebiyle şarjlı el süpürgeleri; evlerin, ufak ofislerin ve restoranların vazgeçilmez küçük ev aletleri arasında yer alıyor.

Kompakt Boyutlu Şarjlı El Süpürgeleri

Her gün kullanılabilen şarjlı el süpürgeleri, az yer kaplayan boyutlarıyla kolayca odalar arasında taşınabiliyor. Standart elektrik süpürgelerinin aksine temizlik öncesinde hortumların ve prizin takılarak hazırlanması, bir odadan diğerine kaldırılarak ya da çekilerek götürülmesi gibi süreçleri gerektirmiyor. Her zaman şarj haznesinde kalabilen şarjlı el süpürgeleri, istenildiği zaman rahatça tek elle tutulup kavranabiliyor. Masalarda, perdelerde, sandalye ve yastık gibi hassas yüzeylerdeki tozları kolayca alarak zahmetsiz bir kullanım sağlıyor. Ergonomik tutuşa sahip şarjlı el süpürgeleri ile gün içinde meydana gelebilecek tozlanma, kırılma, dökülme gibi durumlarda yorulmadan hızlıca temizlik yapılabiliyor.

Şarjlı El Süpürgeleri Modelleri ile Kolay Temizlik

Ufak boyutlarına rağmen oldukça iyi motor gücü ve çekim kapasitesine sahip şarjlı el süpürgeleri; toz, hav ve kırıntıları tek seferde içine hapsediyor. Süpürgenin geliştirilmiş tasarımı ve performansı sayesinde çekilen tozların yeniden temizlenen alana dağılması önleniyor. Uzun süre dayanan pil ömrüne sahip şarjlı el süpürgeleri, ister duvara ister kapı arkaları veya dolap içleri gibi dar alanlara yerleştirilebiliyor. Evcil hayvanlara ait tüyleri, rahatsız edici tozları yok ederek alerjik rahatsızlıkları engelleyen şarjlı el süpürgeleri, şık görünümleri ile de beğeni kazanıyor.

CF Filtering & Search

Sıfırla