SKU: 2211400723

Rowenta ROW RO 6881EA Silence Force Torbalı Elektrikli Süpürge

Performans ve Sessizliğin Buluşması


-%30
2.142 ,71 TL
1.499 ,90 TL


Genel Bakış

 • Silence Force Allergy+ olağanüstü sonuçlar ile yüksek verimli ve sorunsuz bir temizlik deneyimi sağlar. XL kapasiteli (4,5 L) torbalı elektrikli süpürge, güçlü performansı parmaklarınızın ucuna getirir.
ROW RO 6881EA Silence Force Torbalı Elektrikli Süpürge

Özellikler

 • Yüksek Performans

  Bu yüksek performanslı elektrikli süpürge, sert zeminlerde, toz emisyonu ve enerji verimliliğinde olağanüstü sonuçlar ile mükemmel performans sağlar.

 • Alerji Dostu Performans

  Benzersiz Alerji + filtrasyon sistemi, toz ve alerjenlerin% 99,98'ini yakalar. Evcil hayvan kılları, toz akarları kalıntıları ve diğer partiküller, yüksek performanslı filtreler ve verimli Hijyen + torbalar nedeniyle elimine edilir. Anti-alerji özellikleri hava kalitesini artırır ve daha sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlar. Alerji + elektrikli süpürgeler alerjisi ve nefes sorunu olan kişiler için uygundur.

 • Hayvan Dostu Model

  Kullanışlı aksesuar seçenekleri ile mobilyaların her köşesine kolayca erişim sağlar, doğru aksesuarlarla tüm tüylerin toplanmasını

 • Kalıcı Yüksek Verimli Filtre

  Silence Force'nın filtrelerini kalıcı hale getiren yüksek filtrasyon teknolojisi ile filtreleri değiştirmeye gerek yoktur (Hijyen + Rowenta torbaları kullanılırken)

 • Kolay Manevra Kabiliyet

  SILENCE FORCE ALLERGY + 4 adet çok yönlü tekerleği sayesinde istenilen yönde sorunsuz hareket edebilir.

 • Olağanüstü Enerji Verimliliği İçin İleri Teknoloji

  Daha az enerji kullanımıyla daha fazla toz toplama için, yeni EffiTech Motor sisteminin en son teknolojisi, en üst düzey enerji verimlilik sağlar.

 • Sert Zeminlerde Temizleme Performansında Sınıfının En İyisi.

  SILENCE FORCE ALLERGY+ sert zeminlerde sınıfının en iyisi sonuçları veren güçlü, yüksek verimli başlığı ile birlikte gelir.

 • Toz Emisyonunda Sınıfının En İyisi

  SILENCE FORCE ALLERGY +  toz emisyonunda sınıfının en iyi performansını sunar. 2 kat filtrasyon ile donatılmıştır: - Motorun önüne yerleştirilmiş bir köpük filtre. - Motor tarafından yayılan en küçük toz parçacıklarını bile yakalamak için hava çıkışından hemen önce konumlandırılan  yüksek verimli filtre. - Tozun% 99,98'i filtreleme

 • XL KAPASİTE: 4.5 L

  XL kapasitesi geniş  evlerde yaşayanlar için mükemmeldir(üstün otonomi).

 • Yeni Hijyeniz Toz Torbası

  Kendiliğinden kapanan kapağı ve Hygiene + torbası sayesinde torbayı değiştirirken toz bulutlarına artık gerek yok: kullanışlı ve hijyenik!

 • Onarılabilir Ürün

  Kolay onarılacak şekilde tasarlanmıştır 10Y+ için düşük bedelli, hızlı yedek parça teslimi Dünya genelinde 6500 onarım merkezi

Teknik Özellikler

ROW RO 6881EA Silence Force Torbalı Elektrikli Süpürge

Rowenta ROW RO 6881EA Silence Force Torbalı Elektrikli Süpürge

Ebatlar261,000000x477,000000x273,500000 mm
Yükseklik (cm)29,5
Uzunluk (cm)38
Genişlik (cm)57
Net ağırlık (g)6,951000
Brüt Ağırlık (g)6951
Toplam Paket Ağırlığı8170
Paket Hacmi63,897 (CDM)
Müşteri Paket Hacmi0 ()
Kolleksiyonlar

Yorumlar


Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.