SKU: 2211400377

Rowenta COMPACT POWER CYCLONIC ANIMAL CARE Torbasız Elektrikli Süpürge

Performans elinizin altında!


-%33
1.499 ,90 TL
1.002 ,65 TL


Genel Bakış

 • Compact Power ™ Cyclonic, verimli ve kullanımı kolay elektrikli süpürge arayanlar için tasarlanmıştır. Bu yeni seri, sert zeminlerde temizleme performansı, toz emisyonu ve enerji verimliliği konusunda mükemmel sonuçlar sunar. Bunun da ötesinde, Compact Power ™ Cyclonic, kullanımı kolay, taşıması kolay ve saklaması kolay olan gelişmiş işlevsellik sağlar.
COMPACT POWER CYCLONIC ANIMAL CARE Torbasız Elektrikli Süpürge

Özellikler

 • Performans da üstün teknoloji ve enerji verimliliği

  Compact Power™ Cyclonic, etkili ve kullanımı kolay bir elektrikli süpürge arayanlar için tasarlandı. Bu yeni seri, sert zeminlerde temizlik performansı, toz salınımı ve enerji verimliliğinde üstün performans sağlar. Üstelik Compact Power™ Cyclonic kullanım, taşıma ve saklama kolaylığıyla üst düzey ergonomi sunar.

 • Kolay Kullanım, Kolay Saklama & Kolay Taşıma

  Hayvan kılından kurtulmak isteyen evcil hayvan sahipleri için özel olarak tasarlanmıştır. Mini Turbo Fırça halı ve mobilyalar üzerine biriken hayvan kıllarının hızlı ve etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. Yüksek verimliliğe sahip filtre evcil hayvanların dışarıdan eve taşıyabileceği alerjen ve bakterileri daha iyi yakalar.

 • Kullanımı kolay, saklaması kolay, taşıması kolay

  Compact Power™ Cyclonic 1,5 L toz haznesi kapasitesi sunmasının yanında kompaktformatı sayesinde dolapta kolayca saklanabilir. Her zaman elinizin altında olan entegreEASY BRUSH ile aksesuar zinciri çok kullanışlıdır. 8,8 m'lik yarıçaplı kordon etki alanı ilerahat kullanım olanağı sağlar.

 • Mini Turbo Fırça

  Clean Express sistemi tozun kolayca kontrol edilmesini sağlar. Yalnızca 4 basit hareketle tüm tozlardan kurtulun!

 • Mükemmel Enerji Verimliliği için Gelişmiş Teknoloji - A SINIFI ENERJİ VERİMLİLİĞİ

  Daha az enerji kullanarak daha fazla toz çekebilmek için yeni EffiTech Motor sisteminin son teknolojisi yüksek enerji verimliliğinin önünü sağlamaktadır.

 • Sert Zeminde %100 Toz Toplama Performansı - A SINIFI TEMİZLİK

  Compact Power™ Cyclonic, sert zeminlerde sınıfının en iyi sonuçlarını veren yeni, güçlü ve yüksek verimliliğe sahip emici başlığa sahiptir.

 • Toz çıkışı %0,02’den az - A SINIFI FİLTRELEME

  Compact Power™ Cyclonic hava/toz ayrıştırmasında yüksek bir seviyeye ulaşan gelişmiş monosiklonik sistemle donatılmıştır. Üstelik üründe 2 aşamalı filtreleme sistemi mevcuttur. 1.Motorun önüne yerleştirilmiş köpük filtre 2.Motor tarafından salınan en küçük toz parçacıkları bile yakalaması için hava çıkışının tam önüne yerleştirilmiş özel yüksek verimliliğe sahip filtre. Emilen tozun %99,98'i filtrelenir.

 • Onarılabilir Ürün

  Kolay onarılacak şekilde tasarlanmıştır 10Y+ için düşük bedelli, hızlı yedek parça teslimi Dünya genelinde 6500 onarım merkezi

Teknik Özellikler

COMPACT POWER CYCLONIC ANIMAL CARE Torbasız Elektrikli Süpürge

Rowenta COMPACT POWER CYCLONIC ANIMAL CARE Torbasız Elektrikli Süpürge

Ebatlar290,300000x409,400000x276,200000 mm
Yükseklik (cm)33,5
Uzunluk (cm)29
Genişlik (cm)49
Net ağırlık (g)5,602000
Brüt Ağırlık (g)3800
Toplam Paket Ağırlığı6912
Paket Hacmi47,604 (CDM)
Müşteri Paket Hacmi0 ()
Kolleksiyonlar

Yorumlar


Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.