-%40
SKU: 2211400308

Rowenta Air Force Extreme Silence

Üstün performans, 2 kata kadar daha sessiz*


-%40
2.833 ,17 TL
1.699 ,90 TL


Genel Bakış

 • Air Force Extreme Silence Kablosuz elektrik süpürgesi, Silence Teknolojisi ile geliştirilmiş son derece sessiz, çok rahat kullanıma sahip güçlü ve etkili bir kablosuz süpürgedir. Bu ultra modern dikey süpürgede, daha uzun süreli sonuçlar için yüksek hızlı güçlü bir fırçaya sahip DELTA emici yer başlığı ve siklon teknolojisi bulunmaktadır.
Resim ayarlanmamış

Özellikler

 • Mükemmel ve uzun süre kalıcı temizlik

  Air Force İleri Siklon teknolojisi, derinlemesine ve uzun süre kalıcı temizlik elde etmek için olağanüstü düzeyde hava ve toz ayrımı gerçekleştirir.

 • Üstün konfor için olağanüstü sessiz çalışma

  İleri Silent Sistemi teknolojisi, 77 dB(A) kadar düşük seviyeler üretmektedir ki bu seviye daha önceki modellerin 3 desibel altındadır ve günlük konuşma seviyesinden pek yüksek değildir.

 • Yüksek etkili temizleme gücü

  DELTA Slim emici tozşlığı: Optimum temizlik için yüksek hızlı elektrikli fırça. Köşelerde etkin temizlik için benzersiz üçgen şekle sahiptir. Alçak mobilyaların altına ve köşe bucağa kolayca erişim için ultra ince tasarlanmıştır.

 • Geliştirilmiş ergonomisi sayesinde taşıması kolaydır

  Rahat bir sap ve kolay taşıma kolu, benzersiz kullanım kolaylığı ve çabasız taşımaya ek olarak şarjlı bir elektrik süpürgesinin tüm pratikliğini sunar.

 • Lityum İyon Batarya Teknolojisi

  Uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış son derece dayanıklı teknolojisi ve 6 saatlik şarj etme devresi ile, akıllı şarj özelliği 55 dakikalık çalışma sağlar.

 • Park konumu

  Kolay saklama için park konumu.

 • Onarılabilir Ürün

  Kolay onarılacak şekilde tasarlanmıştır 10Y+ için düşük bedelli, hızlı yedek parça teslimi Dünya genelinde 6500 onarım merkezi

Teknik Özellikler

Resim ayarlanmamış

Rowenta Air Force Extreme Silence

Ebatlar1200,000000x250,000000x284,000000 mm
Yükseklik (cm)16
Uzunluk (cm)28,5
Genişlik (cm)76
Net ağırlık (g)3,500000
Brüt Ağırlık (g)3500
Kolleksiyonlar

Yorumlar


Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.