ROWENTA SOFT EXTREME

SOFT EXTREME

FOR PAIN-FREE EPILATION AND PERFECTLY SMOOTH, SOFT SKIN

The Soft Extreme epilator combines highly effective hair removal with pain-free technology, resulting in perfectly smooth skin. Combining a numbing system with cool airflow, hair removal is as pleasurable as it is efficient.

Referans : EP7531E0

PERFECT RESULTS WITHOUT THE PAIN

The Soft Extreme epilator takes the pain out of hair removal. Its innovative numbing system desensitizes the skin while a continuous flow of cool air provides soothing action. With its patented micro-contact technology, it ensures perfect contact with the skin's contours every time, in even the most sensitive areas and on the shortest hair. The result is smooth, supple skin and a pain-free experience. Complete with a helpful vision light, a practical armpits accessory and exfoliation roll to prepare the skin for softer epilation, Soft Extreme is the innovative answer to pain-free epilation.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Yüksek duyarlılklı epilasyon <0,5MM    
   
   
Döner başlık    
   
   
Cımbız 24  
24  
24  
Hız ayarları 2  
2  
2  
Başlık teknolojisi Acısız masaj başlığı  
Acısız masaj başlığı  
Acısız masaj başlığı  
Masaj yatakları / Derinin hassaslığını azaltır    
   
   
Dermatolojik olarak test edilmiş dönüşler    
   
   
Ekler 2  
3  
4  
Hassas bölgeler aksesuarları    
   
   
Fırça    
   
   
Kese    
   
   
Görüş ışığı    
   
   
Alanlar BACAKLAR VE GÖVDE  
BACAKLAR VE GÖVDE  
BACAKLAR VE GÖVDE  
Çıkartılabilir başlık    
   
   
Yıkanabilir başlık    
   
   
Güç kaynağı ANA KABLO  
ANA KABLO  
ŞARJ EDİLEBİLİR  
Güç 11.1  W
11.1  W
4.75  W
Güçlü kablo sarıcı 2  m
2  m
1.5  m
Renkler White + light purple  
Dark purple  
Mavi  

Sık sorulan sorular

Her 3 kullanımdan sonra deri soyucu (peeling) plakaları değiştirmenizi öneririz.
Kullanım sırasında alet cilde dik şekilde tutulmalıdır. Koltuk altlarındaki tüyler alınırken, kol kaldırılmalı ve deri gergin şekilde olmalıdır.
Hayır, bu fonksiyonun yalnızca bacaklarda kullanılması tavsiye edilir.
Aleti kullandıktan sonra cımbızları temizleme fırçası ile temizleyiniz. Daha kapsamlı bir temizleme için, epilasyon başını elle döndürerek alkolle ıslatılmış bir bez kullanarak cımbızları temizleyebilirsiniz.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.
Plakaları epilasyondan hemen önce kullanabilirsiniz. Haftada bir kez düzenli olarak epilasyon seansları arasında kullanmanızı öneririz.
Epilasyondan bir gün önce cildi ölü deri hücrelerinden ve en ince tüylerden arındırın. Epilasyonu her zaman temiz ve tamamen kuru bir cilt üzerinde uygulayın.
Kesinlikle hayır, cildiniz kaygan ise epilatör tüyleri tam olarak alamayacaktır. Her zaman temiz, kuru bir cilde epilasyon uygulayın. Birkaç gün sonra cildinizi nemlendirin.
Vision fonksiyonu cilt üzerinde bir ışık haresi oluşturur, böylece tüm tüylerin en incelerinin, en kısalarının, en açık renkli olanlarının bile görülebilmesini sağlar.
Bu normal bir durumdur. Kısa süre içinde kaybolurlar. Tüyün gerektiği gibi çekilmiş olduğunu gösterir. Tercihen gece epilasyon yapın. Gerekirse, epilasyon sonrasında yumuşatıcı bir krem tatbik edin.
Epilasyon sonucu tüylerde zayıflama ve bazen de tüylerin deri altında büyümesi görülebilir. Bunu önlemek için, epilatörünüzün özel başlığını kullanarak eksfoliyasyon yapmak suretiyle cildi sık sık ölü hücrelerden arındırmak gerekir (örneğin epilasyondan 2 gün sonra) Duşta masaj eldiveni veya banyo lifi kullanarak da çok ince tüylerden kurtulabilirsiniz. Epilasyon yapacağınız günün haricinde her gün cildinizi süt veya uygun bir kremle demlendirmeyi unutmayın…