ROWENTA SILENCE AC RESPECT

SILENCE AC RESPECT

THE MOST SILENT HAIR DRYER IN EUROPE AND HIGHLY EFFICIENT: 5 TIMES MORE SILENT*.

EXTREME SILENCE WITH MAXIMUM CARE

SILENCE AC RESPECT delivers a high-comfort blow-drying and styling experience that is 5 times more silent,* with an AC motor for long-lasting performance. This ultra-quiet hair dryer provides full protection with 25% less dehydration** and an ionic effect that enhances hair with radiant shine.

Referans : CV7671E0

STUNNING RESULTS AND QUIET BLOW-DRYING

Producing stunning results at a high level of silence, SILENCE AC RESPECT delivers blow-drying with uncompromising levels of comfort and protection. A high-comfort styling experience is made possible through POWER SILENCE technology, which makes the blow-drying process 5 times more silent,* with special features to protect hair with up to 25% less dehydration.** The ultra-quiet AC motor provides fast and efficient blow-drying performance, while the ionic effect reduces static and frizz to produce smooth, manageable hair enhanced with radiant shine. With an array of features rounding off the package and the final touch of a cold air shot to set the style in place for long-lasting results, SILENCE AC RESPECT provides full protection and gorgeous styling with absolute silence.

*Parmi les 10 sèche-cheveux moteur AC les plus vendus en Europe, panels distributeurs indépendant, 2012.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 2300  W
2300  W
Kurutma hızı 5.13  g/min
Yok
Hız ayarları 2  
2  
Isı ayarları 3  
3  
Soğuk hava üflemesi    
   
Turbo    
   
Izgara kaplama SERAMİK  
SERAMİK  
Yoğunlaştırıcı 1  
1  
Difüzör    
   
Yayıcı türü STANDART  
STANDART  
Yoğunlaştırıcının boyutu 9  mm
Yok
'Respect'' ısı ayarı    
   
İyonik jeneratör    
   
Sessizlik 75  dB(A)
Yok
Çıkartılabilir ızgara    
   
Motor tipi AC  
DC  
Asma çemberi    
   
Voltaj 220-240  V
220-230  V
360° kablo    
   
Güçlü kablo sarıcı 1.8  m
1,8  m
Renkler Black& Pink metal  
Grey & Black  

Sık sorulan sorular

Saçlarınızı kuruturken, çabuk kurumalarını arzu ediyorsanız maksimum hızı seçin. Ancak, saçlarınıza şekil vermeyi arzu ediyorsanız, havalandırmaktan kaçınmak için düşük hızı tercih etmelisiniz.
Hava akımını saçınızın şekil vermek istediğiniz kısmına üfleyecek şekilde ayarlayın (yüksek ısıda) ve saçı soğutmak için soğuk hava verin. Bu çabuk ısı değişikliği metodu saça şekil vermede daha etkilidir.
Daraltıcı başlık saçlarınıza havanın konsantre bir şekilde uygulanmasını sağlar. Saçlarınızı kurutmak için, doğrudan sıcak hava akımıyla daraltıcı başlığı kullanın.
Difüzör saçlarınıza hacim kazandırmak için kullanılır.
Bu fonksiyon, saçlarda kuruluğu önlemek için, sıcaklık ile hava akışı arasında en iyi dengeyi otomatik olarak seçer.
Bu fonksiyon, saç kurutma makinesini hareket etmediğinde otomatik olarak durdurur ve kullanılmaya başlandığında tekrar çalıştırır.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Saç kurutma makinesi çok düşük bakım gerektirir. Arka koruyucu kafes içindeki saçları veya herhangi başka bir şeyi temizlemek için, temizleme aksesuarlarını kullanarak temizleyebilirsiniz veya nemli bez kullanabilirsiniz. Cihazınızı asla alkol ile veya sıvıya batırarak temizlemeyin. (Temizlemeden önce fişini çıkarmayı unutmayın).
Bu durum normal, bir güvenlik aygıtı, aşırı ısınma (örneğin saç ya da başka bir cismin arka koruyucu ızgaraya kaçması) durumunda cihazı otomatik olarak durdurmuştur. Saç kurutma makineniz soğuyuncaya kadar bekleyin (20 dakika).
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Soğuk hava düğmesi yardımıyla, saçlarınıza verdiğiniz modelin sağlamlaşmasını sağlayabilirsiniz.
Saç kurutma makinesinin bu tip bir fonksiyona sahip olması durumunda, takılıp çıkarılabilir parmaklı difüzörü kullanın. Saçlara köklerinden uçlarına dek hacim verecektir.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.

Bu ürünleri de beğenebilirsiniz