ROWENTA RESPECTISSIM PRECIOUS CURLS

RESPECTISSIM PRECIOUS CURLS

Beautiful curls with ultimate care for every hair type.

Respectissim Precious Curls delivers gorgeous, healthy curls with ultimate protection and convenience. Equipped with innovative features that let you style with ease: an integrated timer, custom settings for multiple curling options, and adjustable temperature settings for all hair types.

Referans : CF3410E0

OUTSTANDING CURLS WITH ULTIMATE PROTECTION

Respectissim Precious Curls is an innovative styling tool that produces beautiful curls with enhanced protection and convenience. Custom settings allow for multiple styling options, delivering flawlessly tight curls or gorgeous flowing waves. A hassle-free curling process lets you style with ease through an integrated timer that controls curling time and prevents overheating, with an alert tone to let you know the curl is complete. Adjustable temperature settings produce perfect results across all hair types. Features round off the styling package: an LCD temperature display for maximum precision, a ceramic tourmaline coating for radiant shine, an automatic turn-off feature, and more. Respectissim Precious Curls: advanced technology for outstanding curls and ultimate protection.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 24  W
45  W
Yok
Isı ayarları 8  
1  
3  
Kaplama SERAMİK TURMALİN  
SERAMİK TURMALİN  
SERAMİK TURMALİN  
Özellikler BUKLELER  
BUKLELER  
BUKLELER  
Varil çapı 25  mm
25  mm
23  mm
Kenar YUVARLAK  
YUVARLAK  
YUVARLAK  
Ayarlanabilir kıvırcıklaştırm zamanı Yes  
Yok 6-8-10-12  s
Ayarlanabilir ısı 130-200  °C
200  °C
170-200-230  °C
Saç tipine göre ısı ayarı    
   
Yok
Soğutma ipucusu    
   
Yok
Görüntü LCD  
Yok Yok
Isınma göstergesi    
   
   
Isınma süresi 45  s
60  s
30  s
Otomatik kapama 1  
Yok 1  h
Asma çemberi    
   
Yok
Ayarlar kilidi    
Yok Yok
Uyumlu zamanlayıcı OTOMATİK  
   
OTOMATİK  
Kıvırcıklaştırmaya hazır sesi sinyali    
   
   
Voltaj 110-240  V
100-240  V
220-240  V
360° kablo    
   
Yok
Isıtma türü unsuru ALÜMİNYUM  
Yok ALÜMİNYUM  
Güçlü kablo sarıcı 1.8  m
1,8  m
Yok
Renkler White & pink  
Beyaz  
Siyah ve Krom  
Garanti 1 YIL  
Yok Yok

Sık sorulan sorular

Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.