ROWENTA NOMAD MINI GROOMING KIT

NOMAD MINI GROOMING KIT

MINI GROOMING KIT IDEAL FOR PERFECT FACIAL HAIR STYLING

With its sharp titanium-coated blade and precision combs, the Nomad precision trimmer ensures perfectly styled facial hair exactly as you desire.

Referans : TN3650F0

A PRECISE, PERFECTLY CUSTOMIZED BEARD

The Nomad precision trimmer combines accuracy with perfectly customized results. With two precision combs and a 20 mm precision blade, facial hair is expertly trimmed, shaped and maintained, even in the most hard-to-reach areas. An additional 25 mm shaver and a micro-precision blade add the finishing touch for a clean, polished look, while a rotary blade ensures unsightly hair is painlessly whisked away. Featuring a long-lasting titanium coated blade, the Nomad is also 100% waterproof, for easy cleaning. Rounding it all off, the enclosed battery ensures up to 3 hours of use, a compact pouch makes for convenient travel, and a practical storage stand means your beard will look its best whenever and wherever you are.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Bıçak materyali Stainless steel  
Paslanmaz çelik  
Bıçak kaplaması Titanium  
Titanium  
Hız ayarları 1  
1  
Minimum kesme boyu 0.5  mm
Yok
Kesme boyu göstergesi Tarak  
Tarak  
Alanlar Sakal+ kula&burun  
Sakal+ kula&burun  
Sakal bıçağı belirginliği    
Yok
Sakal bıçağı belirginliği boyutu (mm) 20  mm
Yok
Sakal bıçağı uzunluk ayarı    
Yok
Sakal ıçağı boyu uzunluk ayarı 5  mm
Yok
Küçük tıraş makinesi    
   
Küçük tıraş makinesi boyu 25  mm
25  mm
Kulak & burun tüyleri kısaltıcı    
   
Islak ve Kuru kullanım    
   
Güç kablosuz kullanım  
kablosuz kullanım  
Çıkartılabilir kesme başlığı    
   
Temizleme Tamamen yıkanablir  
Tamamen yıkanablir  
Şarj yuvası    
   
Depolama Torbe ve saklama standı  
Saklama standı  
Renkler Black / silver  
Siyah / Portakal  
Voltaj 1 x 1.5  V
100-240  V
Batarya türü AA 1.5V  
NiMh  
Boyutlar 15.8 x 3.2 x 2.7  cm
Yok
Ağırlık 0.057  kg
0,150  kg

Sık sorulan sorular

Hayır. Kesme makinesini, tek başınıza kullanmanız güvenlik gerekçesiyle ve ayrıca daha iyi bir saç kesimi elde edebilmeniz için önerilmez.
Hayır. Saç kesme makinesi hem kullanılıp, hem şarj edilemez.
Saç kesme makinesinin temiz ve kuru saçlar üzerinde kullanılması tavsiye edilir.
Cihazı ilk defa kullanmadan önce 14 saat boyunca şarj edin. Takip eden 3 kullanım için, tamamen boşalmasını beklemeniz önem taşır. Tavsiye edilen şarj süresi 8 saattir. Şar göstergesi kırmızı yandığında, cihazınız şarj oluyor demektir.
Ürünle birlikte teslim edilen temizleme fırçasını kullanarak, cihazı her kullanımdan sonra temizleyin. Gerekirse nemli bir bez de kullanabilirsiniz. Daha derinlemesine bir temizleme için, bazı modellerdeki bıçaklar takılıp çıkarılabilir özelliktedir.
Cihazın bıçaklarının her 2 veya 3 kullanımda bir yağlanması, iyi sonuç elde edilmesi açısından önemlidir. Asit içermeyen kaliteli yağlar (örneğin makine yağı vb.) veya cihazla birlikte teslim edilen yağı kullanın. Cihazı beş dakika kadar kullanın ve yağın fazlasını bir bezle alın.
Makaslarımız nadiren temizleme gerektirir (birden fazla kişi tarafından kullanılmadıkları sürece). Bıçaklarımız her kullanımdan sonra küçük bir fırça kullanılarak temizlenmelidir. Benzer şekilde, taraktaki saçı gidermek için de küçük bir fırça kullanabilirsiniz.
Hayır. Şarj edilebilir modeller için NiCd ya da NiMH şarj edilebilir pilleri kullanmak zorundasınız. Erime riski barındırdıklarından normal piller kullanmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Hayır. Makaslarımız yalnızca saç üzerinde kullanılabilir. Herhangi bir diğer kullanım, cihazın bozulmasına veya yaralanmaya yol açabilir.
Makas şarj edilebiliyorsa pil tam şarjdan sonra 40 dakika boyunca cihazı çalıştıracaktır.
Mikro ayarlı ayar tekerleği, saç veya sakal kesimlerine mükemmel bir son işlem sağlayarak kesim uzunluğunu tam olarak ayarlamanıza olanak tanır.
Çeşitli uzunluklar aşağıdaki gibidir:
Konum 1 = 0,8 mm
Konum 2 = 1,1 mm
Konum 3 = 1,4 mm
Konum 4 = 1,7 mm
Konum 5 = 2,0 mm
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.