ROWENTA HUMIDIF INTENSE AQUA CONTRO HU5115+20

HUMIDIF INTENSE AQUA CONTRO HU5115+20

Optimum humidity level, Bacteria free!

Intense Aqua Control provides perfectly regulated, bacteria-free humidity for your home. Despite its compact size, it offers great autonomy, large coverage and quick output with three different smart modes.

Referans : HU5120F0

An optimum humidity level for your home, bacteria free!

Intense Aqua Control protects your health from the effects of dry air thanks to its high-performance technology. Via an integrated humidity sensor, the humidifier automatically reaches and maintains the optimum humidity level of your home. At the same time, the heating function kills 100% of any bacteria that may develop in the water tank**, guaranteeing a totally bacteria-free mist. Its high-capacity water tank and 350ml/h airflow provide up to 100 hours of autonomy and cover an area of 45m⊃2;, for quick and efficient humidification.

**Heating function kills 100% Escherichia Coli and Staphylococcus Aureus bacteria representing most of the bacteria known to exist after 30 minutes of use under normal conditions of use - tests carried out by an independant laboratory.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Ürün türü NEMLENDİRİCİ  
Teknoloji türü AŞIRI SES DALGASI  
Isınma özelliği    
Buhar SICAK VE SOĞUK  
Buhar çıkışı (ml/h) 320  
Efektif alan Up to 45 m²  
Su deposu kapasitesi 5.5  L
Kullanım süresi Up to 18 hours  
Hız miktarı 3  
Ses seviyesi 40  dB(A)
Otomatik mod    
Gece modu    
Bebek modu    
Nemölçer    
Oda nemi seviyesi göstergesi    
Nem Düzeyi Ayarı 40 to 75% (+/- 5%)  
Anti akteriyel aksiyon    
Mineralsizleştirme kartuşu    
Su seviyesi göstergesi    
Otomatik kapatma    
Çıkartılabilir su deposu    
Kontrol paneli ELEKTRONİK  
LCD ekran    
Zamanlayıcı Up to 9  h
Gecikmeli başlangıcı Up to 9 h (+/- 1 h)  
Ortamın moduna göre ışıklandırma    
Güç 90  W
Renkler METAL GREY, METAL PEARL GEY AND BLUE  
Ek aksesuarlar içerir Demineralization Cartridge  

Sık sorulan sorular

Cihazınız içme suyuyla (soğuk musluk suyu) çalışır - mümkünse yumuşak su.
Hayır, cihazınız bir parfüm difüzör sistemi ile donatılmadıysa eklenemez. Hiçbir durumda, buharlaşma kanalına ve/veya su haznesine uçucu yağlar ya da diğer katkı maddelerini eklememeniz önerilir.
Koku giderme ve HEPA filtreleri temizlenerek tekrar kullanılamaz - değiştirilmeleri gerekir. Ön filtre tekrar kullanılabilir (bir elektrik süpürgesiyle tozu giderin ya da suyla yıkayın).
HEPA filtresi 6 ayda bir değiştirilmelidir, koku giderme filtresi 3 ayda bir değiştirilmelidir. Ön filtre 2 ila 4 haftada bir temizlenmelidir. Bu sıklıklar, hız 1 ayarında günde 8 saatlik kullanım içindir ve çalışma ortamına göre değişebilir.
Temizlemeden önce, cihazı daima kapatın ve fişini prizden çıkarın.
Ürünün yuvasını ya da güç kablosunu ve fişini asla suya veya herhangi bir sıvıya daldırmayın. Cihazı temizlemek için deterjan ya da aşındırıcı ürünler kullanmayın.
Su haznesinin, (seramik disk etrafındaki) sis bölmesinin ve cihazın altındaki havalandırma deliklerinin düzenli olarak temizlenmesi önemlidir.
Diskin temizlenmesi: Seramik disklerin düzenli temizlenmesi kireç oluşumunu önler. Diske zarar vermekten kaçınmak için sert ya da aşındırıcı araçlar kullanmayın.
Su haznesinin temizlenmesi: Kireç önleyici kartuşu çıkarın (modele göre) ve temiz suyla durulayın, daha sonra hazneyi ve kapağı sabunlu suyla yıkayın.
Sis bölmesinin temizlenmesi: Sis bölmesini yarıya kadar su/yarıya kadar beyaz sirke karışımıyla doldurun, 4 saat bekletin, daha sonra boşaltın ve bölmeyi temiz suyla durulayın (Dikkat, fan açıklığına su girmediğinden emin olun).
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.