ROWENTA FOR ELITE HOT AIR BRUSH

HOT AIR BRUSH

PERFECT BLOW-DRYING AND VARIOUS STYLES

AN EASY AND PERFECT BLOW-DRY

The fast and powerful Rowenta hot air brush with adjustable settings shapes and dries hair for perfectly styled results. Thanks to two distinct brushes for optimum brushing of short and long hair, as well as a concentrator for quick drying, hair is beautiful and radiant.

Referans : CF8242F0

A PERFECT BLOW-DRY WITH EASE

With the Rowenta hot air brush, hair is quickly dried and perfectly styled all at once, thanks to three targeted accessories: a 38 mm Keratin & Shine coated brush for shiny, perfectly brushed hair, a 20 mm plastic bristle brush for shaping short hair and finishing, and a concentrator for fast, precise drying. Meanwhile, two speeds adjust airflow and temperature while a cool-air function sets results for long-lasting style.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 1200  W
1000  W
1200  W
Hız ayarları 2  
2  
2  
Isı ayarları 2  
Yok 2  
Soğuk hava üflemesi    
   
   
Kaplama KREATİN & PARLAMA  
SERAMİK  
Yok
Özellikler ISITMA, KAYNAMA  
ISITMA, KAYNAMA, DÖNEN  
ISITMA, KAYNAMA  
Saçları kabartma türleri SENTETİKLER  
SENTETİKLER  
Yok
Varil çapı 38mm / 20  mm
30 - 50  mm
Yok
Çok çaplı    
   
   
Kenar YUVARLAK  
YUVARLAK  
Yok
1.Aksesuar: Brush Keratin&Shine 38mm  
Yok 38 mm ceramic brush  
2.Aksesuar: Plastic bristle Brush 20mm  
Yok 20 mm brush  
3.Aksesuar: Concentrator  
Yok Concentrator  
İyonik jeneratör    
   
   
Isınma göstergesi    
   
   
Asma çemberi    
   
   
Fırça kılıfı    
   
Yok
Voltaj 220-240  V
220-230  V
220-240  V
360° kablo    
   
   
Isıtma türü unsuru ALÜMİNYUM  
Yok Yok
Güçlü kablo sarıcı 1.8  m
1,8  m
1.8  m
Renkler Black & Pink  
Purple and White  
Dove metal & white  

Sık sorulan sorular

Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.