ROWENTA AIRFORCE PRECISION

AIRFORCE PRECISION

PERFECT 3-DAY BEARD, WITHOUT CLEANING

The superior-performance Airforce Precision beard trimmer delivers precise, perfect results every time. Say goodbye to clean-up, thanks to Rowenta's exclusive vacuum technology that guarantees up to 90% of hair is collected. Ultra-sharp titanium-coated blade and a high-speed motor ensure effortless trimming in a single go.

Referans : TN4850F0

ÜrünAvantajları

PRECISE, PERFECT TRIMMING WITHOUT THE CLEAN-UP

Airforce Precision beard trimmer offers ultimate cutting performance and Rowenta's exclusive vacuum technology for a consistently perfect beard without the clean-up. An ultra-sharp titanium-coated blade and a 7500 rpm motor provide an effortless cut in a single go, while the Turbo speed function is ideal for denser beards. Time is further saved by advanced vacuum technology based on a powerful turbine, which collects up to 90% of trimmed hair - perfect for use anytime, anywhere. With twenty different cutting lengths and a 0.5 mm ultra-precision setting, your beard is styled exactly how you want it. Finally, a long-lasting lithium ION battery, smart LCD display and convenient charging stand keep your Airforce Precision always ready for use.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Bıçak materyali Stainless steel  
Paslanmaz çelik  
Bıçak kaplaması Titanium  
Yok
Bıçak teknolojisi V KESKİN TEKNOLOJİ  
Yok
Motor hızı (rpm) 7500/8500  
7100  
Hız ayarları 2  
1  
Turbo hız    
Yok
Minimum kesme boyu 0.5  mm
0.9  mm
Belirleme ayarları 0.5  mm
1  mm
Mikro kurulum ayaro MİKRO AYARLANANBİLİR TEKERLEK AYARI  
Yok
Kesme boyu göstergesi LCD  
Tarak  
Alanlar Sakal  
Sakal  
Sakal tarağı türü Ayarlanabillir  
Ayarlanabillir  
3 günlük sakal fonksiyonu    
Yok
Ayarlanabilir sakal boyu kesme bıçağı aralığı 0.5 to 10 mm  
0.9 to 7  mm
Sakal kısaltma pozisyonları 20  
6  
%100 Rowenta vakum teknolojisi    
Yok
Güç kablosuz + kablolu kullanım  
kablosuz + kablolu kullanım  
Çıkartılabilir kesme başlığı    
   
Şarj yuvası    
   
Şarj etme göstergesi LCD  
LED  
Renkler Black  
Siyah  
Motor türü DC MOTOR  
DC MOTOR  
Voltaj 100-240  V
100-240  V
Batarya türü Lityum iyon  
NiMh  
Otonomi 45 min  
60  min
Şarj süresi 1.40  h
10  h
Ağırlık 0.189  kg
0.121  kg

Sık sorulan sorular

Hayır. Kesme makinesini, tek başınıza kullanmanız güvenlik gerekçesiyle ve ayrıca daha iyi bir saç kesimi elde edebilmeniz için önerilmez.
Hayır. Saç kesme makinesi hem kullanılıp, hem şarj edilemez.
Saç kesme makinesinin temiz ve kuru saçlar üzerinde kullanılması tavsiye edilir.
Cihazı ilk defa kullanmadan önce 14 saat boyunca şarj edin. Takip eden 3 kullanım için, tamamen boşalmasını beklemeniz önem taşır. Tavsiye edilen şarj süresi 8 saattir. Şar göstergesi kırmızı yandığında, cihazınız şarj oluyor demektir.
Ürünle birlikte teslim edilen temizleme fırçasını kullanarak, cihazı her kullanımdan sonra temizleyin. Gerekirse nemli bir bez de kullanabilirsiniz. Daha derinlemesine bir temizleme için, bazı modellerdeki bıçaklar takılıp çıkarılabilir özelliktedir.
Cihazın bıçaklarının her 2 veya 3 kullanımda bir yağlanması, iyi sonuç elde edilmesi açısından önemlidir. Asit içermeyen kaliteli yağlar (örneğin makine yağı vb.) veya cihazla birlikte teslim edilen yağı kullanın. Cihazı beş dakika kadar kullanın ve yağın fazlasını bir bezle alın.
Makaslarımız nadiren temizleme gerektirir (birden fazla kişi tarafından kullanılmadıkları sürece). Bıçaklarımız her kullanımdan sonra küçük bir fırça kullanılarak temizlenmelidir. Benzer şekilde, taraktaki saçı gidermek için de küçük bir fırça kullanabilirsiniz.
Hayır. Şarj edilebilir modeller için NiCd ya da NiMH şarj edilebilir pilleri kullanmak zorundasınız. Erime riski barındırdıklarından normal piller kullanmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Hayır. Makaslarımız yalnızca saç üzerinde kullanılabilir. Herhangi bir diğer kullanım, cihazın bozulmasına veya yaralanmaya yol açabilir.
Makas şarj edilebiliyorsa pil tam şarjdan sonra 40 dakika boyunca cihazı çalıştıracaktır.
Mikro ayarlı ayar tekerleği, saç veya sakal kesimlerine mükemmel bir son işlem sağlayarak kesim uzunluğunu tam olarak ayarlamanıza olanak tanır.
Çeşitli uzunluklar aşağıdaki gibidir:
Konum 1 = 0,8 mm
Konum 2 = 1,1 mm
Konum 3 = 1,4 mm
Konum 4 = 1,7 mm
Konum 5 = 2,0 mm
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.