ROWENTA SILENCE AC

SILENCE AC
ultra sessi̇z saç kurutma maki̇nesi̇

Silence AC: Ultra sessiz saç kurutma makinesi
Yüksek performanslı, ultra sessiz bir saç kurutma makinesi olan Silence AC, sağlıklı bir parıltı için Hydra Protect Teknolojisi sayesinde saçın neminin %25'inden fazlasını** korur. Argan yağlı özel Cashmere Keratin kaplama ve iyon üretici saçlarınızı kusursuz ve parlak yaparken 2300 W güce sahip profesyonel AC motor hızlı saç kurutma sağlar.
Üstelik son derece sessiz!

Referans : CV7920F0

ÜrünAvantajları

Silence AC Saç kurutma makinesiyle son derece sessiz ve güçlü saç kurutma

Silence AC ile aşırı sessizlikte hızlı, güçlü üfleme işleminin tadını çıkarın.

Ultra sessiz saç kurutucu, 2300 W profesyonel kalitede motor, yüksek verim sağlarken Hydra Protect teknolojisi saçların doğal hidrasyonunun% + 25'i kadarını korur, güzel sonuçlar verir.

Özel Kaşmir Keratin ve argan yağ kaplaması ile birleşince saç dökülmesini önler ve negatif iyon jeneratörü ile saçlarınıza pürüzsüz ve ışıl ışıl bir görünüm katar.

Kusursuz şekillendirme kontrolü için ince bir 8 mm'lik daraltıcı başlık, doğal hacmi artıran ve bukleleri tanımlayan bir hacim difüzörü ve saç türüne göre uygulanan hava akışı ve sıcaklık için 6 ayar seçeneği.

AC Sessizlik: Güzel saçlar için son derece sessiz kurutma.

* Aynı marka standart AC saç kurutma makinesine kıyasla

** Aynı ürün üzerinde güçlendiriciyle maksimum pozisyonda kıyaslanarak test edilmiştir.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 2300  W
2200  W
Hava hızı (km/h) 120  
100  
Yoğunlaştırıcının boyutu 8  mm
Yok
Isı ayarları 3  
3  
Hız ayarları 2  
2  
Soğuk hava üflemesi    
   
Turbo    
   
Izgara kaplama Kaşmir Keratin  
Yok
Yoğunlaştırıcı 1  
2  
Difüzör    
   
Yayıcı türü STANDART  
STATİK / DURAĞAN/ SABİT  
'Respect'' ısı ayarı    
   
İyonik jeneratör    
   
Motor tipi AC  
AC  
Sessizlik 75  dB(A)
Yok
Çıkartılabilir ızgara    
   
Asma çemberi    
   
Voltaj 220-240  V
220-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1.8  m
1.8  m
Renkler Siyah ve Tarçın Pembe  
Yok

Belgeler

Sık sorulan sorular

Saçlarınızı kuruturken, çabuk kurumalarını arzu ediyorsanız maksimum hızı seçin. Ancak, saçlarınıza şekil vermeyi arzu ediyorsanız, havalandırmaktan kaçınmak için düşük hızı tercih etmelisiniz.
Hava akımını saçınızın şekil vermek istediğiniz kısmına üfleyecek şekilde ayarlayın (yüksek ısıda) ve saçı soğutmak için soğuk hava verin. Bu çabuk ısı değişikliği metodu saça şekil vermede daha etkilidir.
Daraltıcı başlık saçlarınıza havanın konsantre bir şekilde uygulanmasını sağlar. Saçlarınızı kurutmak için, doğrudan sıcak hava akımıyla daraltıcı başlığı kullanın.
Difüzör saçlarınıza hacim kazandırmak için kullanılır.
Bu fonksiyon, saçlarda kuruluğu önlemek için, sıcaklık ile hava akışı arasında en iyi dengeyi otomatik olarak seçer.
Bu fonksiyon, saç kurutma makinesini hareket etmediğinde otomatik olarak durdurur ve kullanılmaya başlandığında tekrar çalıştırır.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Saç kurutma makinesi çok düşük bakım gerektirir. Arka koruyucu kafes içindeki saçları veya herhangi başka bir şeyi temizlemek için, temizleme aksesuarlarını kullanarak temizleyebilirsiniz veya nemli bez kullanabilirsiniz. Cihazınızı asla alkol ile veya sıvıya batırarak temizlemeyin. (Temizlemeden önce fişini çıkarmayı unutmayın).
Bu durum normal, bir güvenlik aygıtı, aşırı ısınma (örneğin saç ya da başka bir cismin arka koruyucu ızgaraya kaçması) durumunda cihazı otomatik olarak durdurmuştur. Saç kurutma makineniz soğuyuncaya kadar bekleyin (20 dakika).
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Soğuk hava düğmesi yardımıyla, saçlarınıza verdiğiniz modelin sağlamlaşmasını sağlayabilirsiniz.
Saç kurutma makinesinin bu tip bir fonksiyona sahip olması durumunda, takılıp çıkarılabilir parmaklı difüzörü kullanın. Saçlara köklerinden uçlarına dek hacim verecektir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.