ROWENTA SIGNATURE PRO AC - Aqua

SIGNATURE PRO AC - Aqua
hizli ve profesyonel kali̇tede şeki̇llendi̇rme

HIZLI VE PROFESYONEL KALİTEDE ŞEKİLLENDİRME 
Signature Pro AC, Tourmalin kaplamasıyla parlak ve şekillendirilebilir saçlar için statiği azaltarak kolayca ve etkili şekilde profesyonel kalitede sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bu yüksek performanslı saç kurutma makinesi 100km/s hıza sahip güçlü hava akımıyla uzun ömürlü AC motoru bir araya getirerek göz alıcı parlaklıkta kusursuz bir kurutma sağlıyor.

Referans : CV7811F0

PROFESYONEL KURUTMA GÜCÜ VE PERFORMANS

Signature Pro AC olağanüstü parlaklığa sahip profesyonel kalitede sonuçlar sunar.

Dayanıklı ve uzun ömürlü profesyonel AC motor 100 km/saate kadar güçlü hava hızıyla yüksek verimliliğe sahip sonuçlar sunar.

Turmalin kaplama statik elektriği ve kıvrılmaları azaltarak muhteşem parlaklığa sahip şekillendirilebilen saçlar sunar.

Yüksek hassasiyet ve dipten uca kadar mükemmel sonuçlar elde etmek için 9 mm kurutma başlığıyla donatılmış Signature Pro AC birbirinden farklı şekillendirme seçenekleri sunar.

Kusursuz tasarlanmış ergonomisiyle mükemmel kullanım kolaylığı sağlarken uzun süreli sonuçlar için soğuk hava üfleme özelliğiyle stilinizi sabitler.

Muhteşem parlaklığa ve ipi başarıyla göğüsleyen performansa sahip profesyonel kalitede kurutma için Signature Pro AC.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 2200  W
2100  W
Hava hızı (km/h) 100  
100  
Yoğunlaştırıcının boyutu 9  mm
9 x 85  mm
Isı ayarları 3  
Yok
Hız ayarları 2  
Yok
Soğuk hava üflemesi    
Yok
Yoğunlaştırıcı 1  
Yok
Difüzör    
Yok
Yayıcı türü STANDART  
Yok
İyonik jeneratör Uygulanamaz  
Yok
Motor tipi AC  
AC  
Çıkartılabilir ızgara    
Yok
Asma çemberi    
Yok
Voltaj 220-240  V
220-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1.8  m
1.8  m
Renkler Izu peninsula & white  
Yok

Belgeler

Sık sorulan sorular

Saçlarınızı kuruturken, çabuk kurumalarını arzu ediyorsanız maksimum hızı seçin. Ancak, saçlarınıza şekil vermeyi arzu ediyorsanız, havalandırmaktan kaçınmak için düşük hızı tercih etmelisiniz.
Hava akımını saçınızın şekil vermek istediğiniz kısmına üfleyecek şekilde ayarlayın (yüksek ısıda) ve saçı soğutmak için soğuk hava verin. Bu çabuk ısı değişikliği metodu saça şekil vermede daha etkilidir.
Daraltıcı başlık saçlarınıza havanın konsantre bir şekilde uygulanmasını sağlar. Saçlarınızı kurutmak için, doğrudan sıcak hava akımıyla daraltıcı başlığı kullanın.
Difüzör saçlarınıza hacim kazandırmak için kullanılır.
Bu fonksiyon, saçlarda kuruluğu önlemek için, sıcaklık ile hava akışı arasında en iyi dengeyi otomatik olarak seçer.
Bu fonksiyon, saç kurutma makinesini hareket etmediğinde otomatik olarak durdurur ve kullanılmaya başlandığında tekrar çalıştırır.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Saç kurutma makinesi çok düşük bakım gerektirir. Arka koruyucu kafes içindeki saçları veya herhangi başka bir şeyi temizlemek için, temizleme aksesuarlarını kullanarak temizleyebilirsiniz veya nemli bez kullanabilirsiniz. Cihazınızı asla alkol ile veya sıvıya batırarak temizlemeyin. (Temizlemeden önce fişini çıkarmayı unutmayın).
Bu durum normal, bir güvenlik aygıtı, aşırı ısınma (örneğin saç ya da başka bir cismin arka koruyucu ızgaraya kaçması) durumunda cihazı otomatik olarak durdurmuştur. Saç kurutma makineniz soğuyuncaya kadar bekleyin (20 dakika).
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Soğuk hava düğmesi yardımıyla, saçlarınıza verdiğiniz modelin sağlamlaşmasını sağlayabilirsiniz.
Saç kurutma makinesinin bu tip bir fonksiyona sahip olması durumunda, takılıp çıkarılabilir parmaklı difüzörü kullanın. Saçlara köklerinden uçlarına dek hacim verecektir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.