ROWENTA MOVELING

MOVELING
hizli ve kolay saç kurutmada %100 veri̇m

Rowenta Moveling enerji tüketimini %20'ye kadar azaltarak hızlı ve etkili biçimde olağanüstü sonuçlar almanızı sağlayan yüksek performanslı bir saç kurutma makinesidir. Işıldayan güzel ve şekillendirilebilir saçlar için iyon emisyon etkisi statiği ve kıvrımları azaltır.

Referans : CV3820F0

YÜKSEK PERFORMANS ENERJİ VERİMLİLİĞİYLE BULUŞUYOR

Rowenta Moveling, düşük enerji kullanımıyla benzersiz bir performans sergileyerek olağanüstü parlaklığa sahip hızlı ve etkili kurutma sağlar.

Bu oldukça etkili saç kurutma makinesi 2300 Effiwatt ölçülmüş performansıyla 1800 W'lık gerçek enerji tüketimiyle 2300 W'lık saç kurutma makinesinin performansına eşdeğerdir ve %20 oranında enerji tasarrufu sağlar*.

Su molekülleri saç üzerinde yoğunlaşır ve milyonlarca iyon yayarak statiği ve kıvrımları azaltır, böylelikle olağanüstü parlaklığa sahip yumuşak ve şekillendirilebilen saçlara kavuşmanızı sağlar.

Özel kurutma ayarlarıyla kusursuz bir kurutma işlemi sağlarken uzun süreli sonuçlar için soğuk hava üfleme özelliğiyle stilinizi sabitler.

Hafif ve kompakt tasarımı ve kusursuz ergonomik yapısıyla maksimum kullanım kolaylığı sağlar.

* 2300W model aynı üreticinin 1800 W modeliyle kıyaslanmıştır

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 1800  W
1600  W
Performans 2300  Effiwatts
Yok
Kurutma hızı 5.1  g/min
Yok
Yoğunlaştırıcının boyutu 18x72  mm
Yok
Isı ayarları 3  
Yok
Hız ayarları 2  
Yok
Soğuk hava üflemesi    
   
Yoğunlaştırıcı 1  
1  
İyonik jeneratör    
   
Motor tipi DC  
DC  
Dolgun    
   
Asma çemberi    
   
Ekonomik enerji    
   
Voltaj 220-240  V
220-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1.8  m
1.80  m
Renkler Siyah  
Siyah  

Belgeler

Sık sorulan sorular

Saçlarınızı kuruturken, çabuk kurumalarını arzu ediyorsanız maksimum hızı seçin. Ancak, saçlarınıza şekil vermeyi arzu ediyorsanız, havalandırmaktan kaçınmak için düşük hızı tercih etmelisiniz.
Hava akımını saçınızın şekil vermek istediğiniz kısmına üfleyecek şekilde ayarlayın (yüksek ısıda) ve saçı soğutmak için soğuk hava verin. Bu çabuk ısı değişikliği metodu saça şekil vermede daha etkilidir.
Daraltıcı başlık saçlarınıza havanın konsantre bir şekilde uygulanmasını sağlar. Saçlarınızı kurutmak için, doğrudan sıcak hava akımıyla daraltıcı başlığı kullanın.
Difüzör saçlarınıza hacim kazandırmak için kullanılır.
Bu fonksiyon, saçlarda kuruluğu önlemek için, sıcaklık ile hava akışı arasında en iyi dengeyi otomatik olarak seçer.
Bu fonksiyon, saç kurutma makinesini hareket etmediğinde otomatik olarak durdurur ve kullanılmaya başlandığında tekrar çalıştırır.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Saç kurutma makinesi çok düşük bakım gerektirir. Arka koruyucu kafes içindeki saçları veya herhangi başka bir şeyi temizlemek için, temizleme aksesuarlarını kullanarak temizleyebilirsiniz veya nemli bez kullanabilirsiniz. Cihazınızı asla alkol ile veya sıvıya batırarak temizlemeyin. (Temizlemeden önce fişini çıkarmayı unutmayın).
Bu durum normal, bir güvenlik aygıtı, aşırı ısınma (örneğin saç ya da başka bir cismin arka koruyucu ızgaraya kaçması) durumunda cihazı otomatik olarak durdurmuştur. Saç kurutma makineniz soğuyuncaya kadar bekleyin (20 dakika).
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Soğuk hava düğmesi yardımıyla, saçlarınıza verdiğiniz modelin sağlamlaşmasını sağlayabilirsiniz.
Saç kurutma makinesinin bu tip bir fonksiyona sahip olması durumunda, takılıp çıkarılabilir parmaklı difüzörü kullanın. Saçlara köklerinden uçlarına dek hacim verecektir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.

Bu ürünleri de beğenebilirsiniz