ROWENTA INSTANT DRY

INSTANT DRY
parlak, canli saçlar i̇çi̇n hassas, ultra hizli kurutma

PARLAK, SAĞLIKLI SAÇLAR İÇİN AŞIRI ISINMA OLMADAN ULTRA HIZLI KURUTMA

Premium Care Instant Dry, göz alıcı parlaklıkla ultra hızlı sonuçlar sağlar. Yüksek güç ve özel Hareketli Hava Başlığının daha fazla hava yayması kurutma verimliliğini artırırken Advanced Care ayarı güzel saçlar için ideal sıcaklığı sunar.

Referans : CV6065F0

ULTRA HIZLI SONUÇLARLA PERFORMANS VE BAKIM

Premium Care Instant Dry, göz alıcı parlaklığa sahip saçlar için ultra hızlı saç kurutma sonuçları sağlar.

2200 W güç, daha yüksek hava difüzyonu için sallanan yönlü hava akışı başlıklı özel hareketli hava başlığı ile bir araya gelerek hızlı sonuçlar alınmasını garanti eder.

Performans, koruma ve bakım ile bir araya gelir: Advanced Care ayarı aşırı ısınmaya karşı koruma sağlayarak saçınızı gün boyu güzel tutar.

İyon üretici kıvrılmayı ve statik elektriği azaltarak düzgünlüğü ve kontrol edilebilirliği arttırır, difüzör de hacim kazandırır ve bukleleri şekillendirir.

Uzun ömürlü sonuçlar için şekillendirmeyi ayarlayan soğuk hava üfleme özelliğinin son dokunuşu gibi gelişmiş özelliklerle Premium Care Instant Dry saç bakım ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözümdür.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 2200  W
2100  W
Isı ayarları 3  
Yok
Hız ayarları 2  
Yok
Soğuk hava üflemesi    
Yok
Yoğunlaştırıcı 1  
Yok
Difüzör    
Yok
Yayıcı türü STATİK / DURAĞAN/ SABİT  
Yok
Titreyen başlık    
Yok
İyonik jeneratör    
Yok
Motor tipi DC  
DC  
Çıkartılabilir ızgara    
Yok
Asma çemberi    
Yok
Voltaj 220-240  V
220-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1.8  m
1.8  m
Diğerleri "Advance Care" sıcaklık ayarı  
"Advanced Care" temperature setting  
Renkler Kar beyazı & Metalik tarçın pembesi  
Yok

Belgeler

Sık sorulan sorular

Saçlarınızı kuruturken, çabuk kurumalarını arzu ediyorsanız maksimum hızı seçin. Ancak, saçlarınıza şekil vermeyi arzu ediyorsanız, havalandırmaktan kaçınmak için düşük hızı tercih etmelisiniz.
Hava akımını saçınızın şekil vermek istediğiniz kısmına üfleyecek şekilde ayarlayın (yüksek ısıda) ve saçı soğutmak için soğuk hava verin. Bu çabuk ısı değişikliği metodu saça şekil vermede daha etkilidir.
Daraltıcı başlık saçlarınıza havanın konsantre bir şekilde uygulanmasını sağlar. Saçlarınızı kurutmak için, doğrudan sıcak hava akımıyla daraltıcı başlığı kullanın.
Difüzör saçlarınıza hacim kazandırmak için kullanılır.
Bu fonksiyon, saçlarda kuruluğu önlemek için, sıcaklık ile hava akışı arasında en iyi dengeyi otomatik olarak seçer.
Bu fonksiyon, saç kurutma makinesini hareket etmediğinde otomatik olarak durdurur ve kullanılmaya başlandığında tekrar çalıştırır.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Saç kurutma makinesi çok düşük bakım gerektirir. Arka koruyucu kafes içindeki saçları veya herhangi başka bir şeyi temizlemek için, temizleme aksesuarlarını kullanarak temizleyebilirsiniz veya nemli bez kullanabilirsiniz. Cihazınızı asla alkol ile veya sıvıya batırarak temizlemeyin. (Temizlemeden önce fişini çıkarmayı unutmayın).
Bu durum normal, bir güvenlik aygıtı, aşırı ısınma (örneğin saç ya da başka bir cismin arka koruyucu ızgaraya kaçması) durumunda cihazı otomatik olarak durdurmuştur. Saç kurutma makineniz soğuyuncaya kadar bekleyin (20 dakika).
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Soğuk hava düğmesi yardımıyla, saçlarınıza verdiğiniz modelin sağlamlaşmasını sağlayabilirsiniz.
Saç kurutma makinesinin bu tip bir fonksiyona sahip olması durumunda, takılıp çıkarılabilir parmaklı difüzörü kullanın. Saçlara köklerinden uçlarına dek hacim verecektir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.