ROWENTA FOR ELITE HANDY DRY

HANDY DRY
ultra kompakt ve güçlü

KOMPAKT VE ETKİLİ

Rowenta Handy Dry saç kurutma makinesi, ultra kompakt çerçevenin rahatlığıyla etkili saç kurutma sonuçları sunar. Basit çalıştırma, kullanımı kolay özellikler ve aksesuarlarıyla Handy Dry, güçlü sonuçlarla gündelik kullanıma uygun temel bir saç şekillendirme aracıdır.

Referans : CV1322F0

SADE VE KOLAY KULLANIMLA ETKİLİ KURUTMA

Kullanımı kolay işlevleri ve güçlü performansıyla ultra kompakt tasarıma sahip Handy Dry günlük kullanım için kusursuz bir saç kurutma makinesidir.

Kurutma işlemi sırasında daha fazla kontrol sağlamak için hava akışı ve sıcaklığı düzenleyen iki hız/sıcaklık ayarıyla hızlı ve etkili kurutma sunan 1600 W güç Handy Dry günlük güzellik rutininiz için gerekli olan sezgisel ve kullanımı kolay özelliklerle donatılmış temel bir araçtır.

Dipten uca kadar tüm detaylara kadar yüksek hassasiyetli kurutma sağlayan kurutma başlığı, kullanım kolaylığı için uzun güç kablosu ve zahmetsiz ve çok yönlü saklama seçenekleri için asma kancalı kompakt tasarıma sahiptir.

Handy Dry: kompakt tasarımıyla etkili kurutma özelliğiyle günlük kullanım için mükemmeldir.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 1600  W
1800  W
Hız/Isı ayarları 2  
Yok
Soğuk hava üflemesi    
   
Yoğunlaştırıcı 1  
1  
İyonik jeneratör    
   
Motor tipi DC  
DC  
Dolgun    
   
Asma çemberi    
   
Ekonomik enerji    
   
Voltaj 220-240  V
220-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1.80  m
1.8  m
Renkler Siyah  
Siyah  

Belgeler

Sık sorulan sorular

Saçlarınızı kuruturken, çabuk kurumalarını arzu ediyorsanız maksimum hızı seçin. Ancak, saçlarınıza şekil vermeyi arzu ediyorsanız, havalandırmaktan kaçınmak için düşük hızı tercih etmelisiniz.
Hava akımını saçınızın şekil vermek istediğiniz kısmına üfleyecek şekilde ayarlayın (yüksek ısıda) ve saçı soğutmak için soğuk hava verin. Bu çabuk ısı değişikliği metodu saça şekil vermede daha etkilidir.
Daraltıcı başlık saçlarınıza havanın konsantre bir şekilde uygulanmasını sağlar. Saçlarınızı kurutmak için, doğrudan sıcak hava akımıyla daraltıcı başlığı kullanın.
Difüzör saçlarınıza hacim kazandırmak için kullanılır.
Bu fonksiyon, saçlarda kuruluğu önlemek için, sıcaklık ile hava akışı arasında en iyi dengeyi otomatik olarak seçer.
Bu fonksiyon, saç kurutma makinesini hareket etmediğinde otomatik olarak durdurur ve kullanılmaya başlandığında tekrar çalıştırır.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Saç kurutma makinesi çok düşük bakım gerektirir. Arka koruyucu kafes içindeki saçları veya herhangi başka bir şeyi temizlemek için, temizleme aksesuarlarını kullanarak temizleyebilirsiniz veya nemli bez kullanabilirsiniz. Cihazınızı asla alkol ile veya sıvıya batırarak temizlemeyin. (Temizlemeden önce fişini çıkarmayı unutmayın).
Bu durum normal, bir güvenlik aygıtı, aşırı ısınma (örneğin saç ya da başka bir cismin arka koruyucu ızgaraya kaçması) durumunda cihazı otomatik olarak durdurmuştur. Saç kurutma makineniz soğuyuncaya kadar bekleyin (20 dakika).
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Soğuk hava düğmesi yardımıyla, saçlarınıza verdiğiniz modelin sağlamlaşmasını sağlayabilirsiniz.
Saç kurutma makinesinin bu tip bir fonksiyona sahip olması durumunda, takılıp çıkarılabilir parmaklı difüzörü kullanın. Saçlara köklerinden uçlarına dek hacim verecektir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.

Bu ürünleri de beğenebilirsiniz