ROWENTA SO CURLS

SO CURLS

Kolay ve hızlı bir şekilde muhteşem bukleler yaratmanızı sağlayan otomatik bukle maşasıyla güzel buklelere sahip olmanın en kolay yolu

So Curls Otomatik Bukle Maşası hızlı ve kolay bir bukle yapma süreciyle inanılmaz sonuçlar elde edilmesini sağlar. HIZLI BUKLE YAPMA SİSTEMİ kolay ve zahmetsizce göz alıcı bukleler yaratmak için saçı sarar, farklı zaman ve sıcaklık ayarları da sonsuz şekillendirme seçenekleri sunar.

Referans : CF3710F0

ÜrünAvantajları

KOLAY VE HIZLI YAPILAN BUKLELER İÇİN OTOMATİK İŞLEM

So Curls otomatik bukle maşasıyla anında ve zahmetsiz bukleler.

HIZLI BUKLE YAPMA SİSTEMİ kusursuz ve göz alıcı bukleler yaratan otomatik bir şekillendirme işlemidir.

Saç teli yönlendirici, bukle yapmaya başlamak için tutma yerinin itilmesiyle saçın kolayca ve doğru yönde kaymasını sağlar.

Dört kısa sinyal sesi kullanıcıya ne zaman bırakması gerektiğini bildirerek kusursuz, göz alıcı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Sıkı buklelerden sahil dalgalarına sayısız şekillendirme seçeneğiyle farklı zaman ve sıcaklık ayarı ve hassas saç tiplerinde bile kullanılabilme özelliği.

Turmalin kaplama sayesinde ultra parlak bukleler ve daha az statik elektrik.

Sadece 30 saniyede kullanıma hazır olan So Curls Otomatik Bukle Maşası kolay ve hızlı sonuçlar için kusursuz bir bukle yapma deneyimi yaşatır.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Isı ayarları 3  
8  
1  
Kaplama SERAMİK TURMALİN  
SERAMİK TURMALİN  
SERAMİK TURMALİN  
Özellikler BUKLELER  
BUKLELER  
BUKLELER  
Kıvırcık bırakma özelliği    
Yok    
Varil çapı 23  mm
25  mm
25  mm
Kenar YUVARLAK  
YUVARLAK  
YUVARLAK  
Ayarlanabilir kıvırcıklaştırm zamanı 6-8-10-12  s
Yes  
Yok
Otomatik dönüş    
Yok    
Ayarlanabilir ısı 170-200-230  °C
130-200  °C
200  °C
Isınma göstergesi    
   
   
Isınma süresi 30  s
45  s
60  s
Otomatik kapama 1  h
1  
Yok
Uyumlu zamanlayıcı OTOMATİK  
OTOMATİK  
   
Kıvırcıklaştırmaya hazır sesi sinyali    
   
   
Voltaj 220-240  V
110-240  V
100-240  V
Isıtma türü unsuru ALÜMİNYUM  
ALÜMİNYUM  
Yok
Renkler Siyah ve Krom  
White & pink  
Beyaz  

Sık sorulan sorular

Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.