ROWENTA SO CURLS

SO CURLS
kolay ve hızlı bir şekilde muhteşem bukleler yaratmanızı sağlayan otomatik bukle maşasıyla güzel buklelere sahip olmanın en kolay yolu

So Curls Otomatik Bukle Maşası hızlı ve kolay bir bukle yapma süreciyle inanılmaz sonuçlar elde edilmesini sağlar. HIZLI BUKLE YAPMA SİSTEMİ kolay ve zahmetsizce göz alıcı bukleler yaratmak için saçı sarar, farklı zaman ve sıcaklık ayarları da sonsuz şekillendirme seçenekleri sunar.

Referans : CF3710F0

ÜrünAvantajları

KOLAY VE HIZLI YAPILAN BUKLELER İÇİN OTOMATİK İŞLEM

So Curls otomatik bukle maşasıyla anında ve zahmetsiz bukleler.

HIZLI BUKLE YAPMA SİSTEMİ kusursuz ve göz alıcı bukleler yaratan otomatik bir şekillendirme işlemidir.

Saç teli yönlendirici, bukle yapmaya başlamak için tutma yerinin itilmesiyle saçın kolayca ve doğru yönde kaymasını sağlar.

Dört kısa sinyal sesi kullanıcıya ne zaman bırakması gerektiğini bildirerek kusursuz, göz alıcı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Sıkı buklelerden sahil dalgalarına sayısız şekillendirme seçeneğiyle farklı zaman ve sıcaklık ayarı ve hassas saç tiplerinde bile kullanılabilme özelliği.

Turmalin kaplama sayesinde ultra parlak bukleler ve daha az statik elektrik.

Sadece 30 saniyede kullanıma hazır olan So Curls Otomatik Bukle Maşası kolay ve hızlı sonuçlar için kusursuz bir bukle yapma deneyimi yaşatır.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Isı ayarları 3  
Yok 1  
Hız/Isı ayarları 170° - 200° - 230°  
Yok Yok
Soft air Uygulanamaz  
Yok Uygulanamaz  
Soğuk hava üflemesi Uygulanamaz  
Yok Uygulanamaz  
Kaplama SERAMİK TURMALİN  
Yok SERAMİK TURMALİN  
Özellikler BUKLELER  
Yok BUKLELER  
Kıvırcık bırakma özelliği    
Yok    
Varil çapı 23  mm
Yok 25  mm
Kenar YUVARLAK  
Yok YUVARLAK  
Ayarlanabilir kıvırcıklaştırm zamanı 6-8-10-12  s
Yok Yok
Otomatik dönüş    
Yok    
Ayarlanabilir ısı 170-200-230  °C
Yok 200  °C
Düşük ısıyla yeterlilik    
Yok Uygulanamaz  
Saç tipine göre ısı ayarı    
Yok Yok
Soğutma ipucusu    
Yok    
'Respect'' ısı ayarı    
Yok Uygulanamaz  
Maksimum ısılı hava akımı 230°  °C
Yok 200°  °C
Otomatik kapama 1  h
Yok Yok
Isınma göstergesi    
Yok    
Isınma süresi 30  s
Yok 60  s
Çıkartılabilir ızgara Uygulanamaz  
Yok Uygulanamaz  
Asma çemberi    
Yok    
Uyumlu zamanlayıcı OTOMATİK  
Yok    
Kıvırcıklaştırmaya hazır sesi sinyali    
Yok    
Voltaj 220-240  V
110-240  V
100-240  V
Isıtma türü unsuru ALÜMİNYUM  
Yok Yok
Renkler Siyah ve Krom  
Yok Beyaz  

Belgeler

Sık sorulan sorular

Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.