ROWENTA PREMIUM CARE STEAM CURLER

PREMIUM CARE STEAM CURLER
daha beli̇rgi̇n bukleler, sağlikli saçlar.

Rowenta Premium Care buharlı bukle maşası: hacimli bukleler ve daha sağlıklı saçlar
Rowenta Premium Care buharlı bukle maşası kolayca hacimli ve canlı bukleler sunar. Hydraboost teknolojisiyle saçınızın her yerine nazik ve sürekli buhar dağılımı sağlayarak saçın doğal su oranını* %98'e kadar korur. Saçlarınız daha sağlıklı ve bukleleriniz her zamankinden daha göz alıcı.
* 170°C / 10s buhar

Referans : CF3810F0

Rowenta Premium Care buharlı saç maşasıyla kabarık buklelerin ve sağlıklı saçların keyfini çıkarın.

Rowenta Premium Care buharlı bukle maşası kabarık bukleler ve daha sağlıklı saçlar sunar.

Hydraboost teknolojisi ve bukle zamanlayıcı sayesinde saçın doğal su oranını korurken aşırı ısınma riski olmadan kusursuz sonuçlar elde etmenin keyfini çıkarın*.

Premium Care buharlı bukle maşası saç tipine ve arzu edilen sonuçlara göre 3 farklı bukle zamanına (5s/8s/10s) sahiptir: gevşek bukleler için.

daha kısa, sıkı bukleler için daha uzun zaman.

İsteğinize göre bukleler yapmak için 8 kişiselleştirilmiş sıcaklık ayarına sahip LCD ekranla donatılmıştır.

Bukle maşası güzel saçlar için özel kaşmir keratin ve argan yağı kaplamasına da sahiptir.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra doğal görünümlü bukle ve dalgalar için 25 mm maşa, 1 saat kullanılmadığında otomatik kapanma ve yalnızca 45 saniye içinde hazır olmasını sağlayan hızlı ısınma özellikleriyle donatılmıştır.

* 170°C / 10s buhar

Teknik özellikler / karşılaştırma

Isı ayarları 8  
1  
8  
Kaplama Kaşmir Keratin  
KREATİN & PARLAMA  
Kaşmir Keratin  
Özellikler BUKLELER  
BUKLELER  
BUKLELER  
Varil çapı 25  mm
25  mm
25  mm
Kenar YUVARLAK  
YUVARLAK  
Yok
Ayarlanabilir kıvırcıklaştırm zamanı 5s / 8s / 10s  
Yok Var  
Ayarlanabilir ısı 130 to 200  °C
200  °C
130 - 200  °C
Soğutma ipucusu    
   
   
'Respect'' ısı ayarı    
Uygulanamaz  
Yok
Buhar fonksiyonu    
   
Yok
Otomatik kapama Var  
Yok Var  
Görüntü LCD  
Yok LCD  
Isınma göstergesi    
   
   
Isınma süresi 45  s
60  s
45  s
Uyumlu zamanlayıcı OTOMATİK  
   
OTOMATİK  
Kıvırcıklaştırmaya hazır sesi sinyali    
   
   
Voltaj 110-240  V
100-240  V
110-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1,8  m
1,8  m
1.8  m
360° kablo    
   
   
Renkler Beyaz & Tarçın Pembe & Alüminyum  
Siyah  
Kar beyazı & metal tarçın pembesi  

Belgeler

Sık sorulan sorular

Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.