ROWENTA CF3314 Aqua Bukle Maşası

CF3314 Aqua Bukle Maşası
göz alici bukleler ve dalgalar

GÖZ ALICI BUKLELER VE DALGALAR
Rowenta bukle maşası, göz alıcı ve uzun ömürlü bukleler sağlayan, kullanımı kolay bir saç şekillendirme aracıdır. 200 °C'lik sabit sıcaklık mükemmel sonuçları hızla sunarken Seramik Turmalin kaplama parlak, kusursuz ve yatıştırılabilir saçlar için kıvrılmayı ve statik elektriği azaltır.

Referans : CF3314F0

GÖZ ALICI PARLAKLIĞA SAHİP, MÜKEMMEL, UZUN ÖMÜRLÜ BUKLELER

Kısa sürede çekici bukleler oluşturan Rowenta bukle maşası, her gün mükemmel görünüm için temel saç şekillendirme aracıdır.

200 °C'lik sabit sıcaklık hızlı bukle sonuçları sunarken 25 mm'lik çap, kusursuz gevşek bukleler ve doğal bir görünüm için orta boy ve uzun saçlar için idealdir.

Seramik Turmalin kaplama statik elektriği ve kıvrılmayı azaltıp saçın daha kusursuz ve yatıştırılabilir olmasına yardımcı olarak buklelerinizi parıltıyla güzelleştirir.

Paketi tamamlayan mükemmel özellikler: Hızlı ısınma süresi, daha fazla güvenlik için soğuk uç, saç şekillendirme işlemi sırasında maksimum hareket serbestliği ve kullanım rahatlığı için 360° dönebilen kablo.

Rowenta bukle maşası: Mükemmel bukle performansı avcunuzun içinde.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 45  W
Yok 24  W
Isı ayarları 1  
3  
Yok
Soft air Uygulanamaz  
Uygulanamaz  
Yok
Soğuk hava üflemesi Uygulanamaz  
Uygulanamaz  
Yok
Kaplama SERAMİK TURMALİN  
SERAMİK TURMALİN  
Yok
Özellikler BUKLELER  
BUKLELER  
Yok
Kıvırcık bırakma özelliği    
   
Yok
Varil çapı 25  mm
23  mm
Yok
Kenar YUVARLAK  
YUVARLAK  
Yok
Otomatik dönüş    
   
Yok
Ayarlanabilir ısı 200  °C
170-200-230  °C
Yok
Düşük ısıyla yeterlilik Uygulanamaz  
   
Yok
Soğutma ipucusu    
   
Yok
'Respect'' ısı ayarı Uygulanamaz  
   
Yok
Maksimum ısılı hava akımı 200°  °C
230°  °C
Yok
Isınma göstergesi    
   
Yok
Isınma süresi 60  s
30  s
Yok
Çıkartılabilir ızgara Uygulanamaz  
Uygulanamaz  
Yok
Asma çemberi    
   
Yok
Uyumlu zamanlayıcı    
OTOMATİK  
Yok
Kıvırcıklaştırmaya hazır sesi sinyali    
   
Yok
Voltaj 100-240  V
220-240  V
110-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1,8  m
Yok 1.8  m
360° kablo    
Yok Yok
Renkler Beyaz  
Siyah ve Krom  
Yok

Belgeler

Sık sorulan sorular

Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.