ROWENTA CF3314 Aqua Bukle Maşası

CF3314 Aqua Bukle Maşası

GÖZ ALICI BUKLELER VE DALGALAR

GÖZ ALICI BUKLELER VE DALGALAR
Rowenta bukle maşası, göz alıcı ve uzun ömürlü bukleler sağlayan, kullanımı kolay bir saç şekillendirme aracıdır. 200 °C'lik sabit sıcaklık mükemmel sonuçları hızla sunarken Seramik Turmalin kaplama parlak, kusursuz ve yatıştırılabilir saçlar için kıvrılmayı ve statik elektriği azaltır.

Referans : CF3314F0

GÖZ ALICI PARLAKLIĞA SAHİP, MÜKEMMEL, UZUN ÖMÜRLÜ BUKLELER

Kısa sürede çekici bukleler oluşturan Rowenta bukle maşası, her gün mükemmel görünüm için temel saç şekillendirme aracıdır.

200 °C'lik sabit sıcaklık hızlı bukle sonuçları sunarken 25 mm'lik çap, kusursuz gevşek bukleler ve doğal bir görünüm için orta boy ve uzun saçlar için idealdir.

Seramik Turmalin kaplama statik elektriği ve kıvrılmayı azaltıp saçın daha kusursuz ve yatıştırılabilir olmasına yardımcı olarak buklelerinizi parıltıyla güzelleştirir.

Paketi tamamlayan mükemmel özellikler: Hızlı ısınma süresi, daha fazla güvenlik için soğuk uç, saç şekillendirme işlemi sırasında maksimum hareket serbestliği ve kullanım rahatlığı için 360° dönebilen kablo.

Rowenta bukle maşası: Mükemmel bukle performansı avcunuzun içinde.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 45  W
Yok 24  W
Isı ayarları 1  
3  
8  
Kaplama SERAMİK TURMALİN  
SERAMİK TURMALİN  
SERAMİK TURMALİN  
Özellikler BUKLELER  
BUKLELER  
BUKLELER  
Kıvırcık bırakma özelliği    
   
Yok
Varil çapı 25  mm
23  mm
25  mm
Kenar YUVARLAK  
YUVARLAK  
YUVARLAK  
Otomatik dönüş    
   
Yok
Ayarlanabilir ısı 200  °C
170-200-230  °C
130-200  °C
Saç tipine göre ısı ayarı    
Yok    
Soğutma ipucusu    
Yok    
Isınma göstergesi    
   
   
Isınma süresi 60  s
30  s
45  s
Asma çemberi    
Yok    
Uyumlu zamanlayıcı    
OTOMATİK  
OTOMATİK  
Kıvırcıklaştırmaya hazır sesi sinyali    
   
   
Voltaj 100-240  V
220-240  V
110-240  V
360° kablo    
Yok    
Güçlü kablo sarıcı 1,8  m
Yok 1.8  m
Renkler Beyaz  
Siyah ve Krom  
White & pink  

Sık sorulan sorular

Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.