ROWENTA BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE

BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE
salon kali̇tesi̇nde sonuçlar i̇çi̇n haci̇m ve üstün parilti

 EVDE PROFESYONEL KALİTEDE SAÇ KURUTMA, HACİM VE ÜSTÜN PARLAKLIK SAĞLAYAN DÖNER FIRÇA
Brush Activ' Volume & Shine, çift iyon artırıcı özelliği sayesinde mükemmel parlak sonuçlar sunar. Bu benzersiz teknoloji, kusursuz ve parlak saçlar için antistatik etki yaratır. 2 döner fırça, 1000 W güç ve seramik kaplamasıyla saçları hızlıca kurutarak kısa ve uzun saçlarda profesyonel görünümlü sonuçlar sağlar.

Referans : CF9530F0

EVDE SALON KALİTESİNDE KURUTMA

Brush Activ' Volume & Shine saçlarınızı profesyonel kalitede şekillendirmenizi sağlar.

Bu döner kurutma fırçası her iki yöne dönebilen ve saçlarınızı kuruturken eş zamanlı olarak profesyonelce şekillendiren biri uzun diğeri kısa saçlar için olmak üzere iki adet döner fırçaya sahiptir.

Aynı zamanda çift iyon artırıcı negatif iyon yayarak statik elektriklenme ve kıvrılmayı azaltır.

Olağanüstü bir görünüm için yumuşak ve parlak saçlar sunar.

2 sıcaklık / hız ayarıyla hızlı ve güçlü şekilde saçınızı kurutup şekillendirirken soğuk hava fonksiyonu stilinizi sabitler.

Brush Activ' Volume & Shine ile profesyonel görünümlü mükemmel sonuçlar avucunuzun içinde.

* Rowenta Brush Activ CF9220'ye kıyasla.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 1000  W
Yok
Hız/Isı ayarları 2  
Yok
Hava akışı özellikleri 2  
Yok
Soğuk hava üflemesi    
Yok
Kaplama SERAMİK  
Kaşmir Keratin  
Özellikler ISITMA, KAYNAMA, DÖNEN  
BUKLELER  
Saçları kabartma türleri SENTETİKLER  
Yok
Varil çapı 40-50  mm
25  mm
Çok çaplı    
Yok
Kenar YUVARLAK  
YUVARLAK  
Otomatik dönüş    
Yok
İyonik jeneratör    
Yok
Alternatif dönüş EVET  
Yok
Çıkartılabilir ızgara    
Yok
Asma çemberi    
Yok
Fırça kılıfı    
Yok
Voltaj 220-240  V
110-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1.8  m
1,8  m
Renkler Mor ve beyaz  
Beyaz & Tarçın Pembe & Alüminyum  

Belgeler

Sık sorulan sorular

Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.