ROWENTA FOR ELITE BRUSH ACTIV KERATIN&SHINE

BRUSH ACTIV KERATIN&SHINE

GÖZ ALICI HACİM VE HIZLI KURUTMA  

GÖZ ALICI VE BENZERSİZ ŞEKİLLENDİRME: HACİM VE HIZLI KURUTMA Brush Aktiv' döner fırça, 1000 W gücüyle hızlı ve zahmetsiz kurutma ile benzersiz parlaklık sağlar. 2 döner fırça (40mm ve 50mm) profesyonel kalitede saç kurutma deneyimi sunarken Keratin & Shine kaplama elektriklenmeyi önleyerek pürüzsüz ve kontrol edilebilir saçlar sağlar.  

Referans : CF9522F0

BRUSH ACTIV' KURUTMA FIRÇASI: PROFESYONEL SAÇ KURUTMA VE GÖZ ALICI PARLAKLIK

Brush Aktiv' döner fırça performans ve kaliteden ödün vermeden hızlı kurutma ve göz alıcı parlaklıkta saçlar sağlar. Keratin & Shine kaplaması sayesinde saçın elektriklenmesini önleyerek pürüzsüz ve kontrol edilebilir saçlar sunar. 2 farklı fırça uzun ve orta boydaki saçları rahatlıkla şekillendirir. 1000 W gücü sayesinde hızlı kurutma sağlar. Brush Aktiv' saç fırçası, otomatik dönme özelliği ile aynı anda hem kurutma hem de profesyonel kalitede şekillendirme sağlar. Kolay kullanım özellikleri sayesinde Brush Activ' size hızlı ve mükemmel sonuçları bir arada sunar. 

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 1000  W
Hız/Isı ayarları 2  
Hava akışı özellikleri 2  
Soğuk hava üflemesi    
Kaplama KREATİN & PARLAMA  
Özellikler ISITMA, KAYNAMA, DÖNEN  
Saçları kabartma türleri SENTETİKLER  
Varil çapı 40-50  mm
Çok çaplı    
Kenar YUVARLAK  
Otomatik dönüş    
Alternatif dönüş EVET  
Çıkartılabilir ızgara    
Asma çemberi    
Fırça kılıfı    
Voltaj 220-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1,8  m
Renkler Siyah & Pembe  
Garanti 1 YIL  

Sık sorulan sorular

Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.