ROWENTA BRUSH ACTIV COMPACT CF9110+17

BRUSH ACTIV COMPACT CF9110+17
kökten uca kolay kurutma

DÖNER FIRÇA EVDE KÖKLERDEN UÇLARA KOLAY VE KALİTELİ KURUTMA SAĞLAR
Brush Activ' Compact, evinizin konforunda yüksek kaliteli kurutma sağlar. Bu sıcak hava fırçası, kolay şekillendirme ve mükemmel kontrol için 800 W güç ve iki sıcaklık/hız ayarı sunar. Mükemmel son dokunuş için soğuk hava üfleme işlevi stili sabitler.

Referans : CF9110F0

MÜKEMMEL SAÇ KURUTMA VE ŞEKİLLENDİRME ARTIK ÇOK KOLAY

İhtiyaç duyduğunuz tarzı ve kurutma performansını kompakt bir tasarımda sunan Brush Activ' Compact, saçı mükemmel biçimde kurutan ve dolaşmaya neden olmayan, zahmetsiz bir şekillendirme sağlar.

Bu kullanımı kolay döner fırça, saç tutamını fırçanın etrafına saran otomatik dönüş özelliğiyle dolaşma riski olmaksızın saçınızı kuruturken şekillendirmenizi sağlar.

800 W güç, kurutma işlemi sırasında daha fazla kontrol için iki hız/sıcaklık ayarıyla yüksek kaliteli kurutma sağlar.

Basit ve son derece anlaşılır bir tasarımın tüm avantajlarını sunan fırça, daha fazla rahatlık için kompakt bir biçime sahiptir.

Uzun ömürlü sonuçlar için stili sabitlemeyi sağlayan soğuk hava üfleme özelliği mevcuttur.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 800  W
0045  W
Hız/Isı ayarları 2  
Yok
Soft air    
Uygulanamaz  
Hava akışı özellikleri 2  
Yok
Soğuk hava üflemesi    
Uygulanamaz  
Özellikler ISITMA, KAYNAMA, DÖNEN  
BUKLELER  
Saçları kabartma türleri SENTETİKLER  
Yok
Varil çapı 40  mm
25  mm
Kenar YUVARLAK  
YUVARLAK  
Otomatik dönüş    
   
'Respect'' ısı ayarı    
Uygulanamaz  
Alternatif dönüş EVET  
Yok
Asma çemberi    
   
Fırça kılıfı    
   
Voltaj 230  V
100-240  V
Güçlü kablo sarıcı 1.8  m
1,8  m
Garanti 1 YIL  
1 YIL  
360° kablo    
   
Renkler Beyaz & Mor  
Siyah  

Belgeler

Sık sorulan sorular

Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.