ROWENTA AIR FORCE 360 RH9059

AIR FORCE 360 RH9059
çok güçlü. çok pratik.  

Her gün evi süpürmek kusursuz bir eve sahip olmanın en iyi yoludur. Bunu hiç zorlanmadan yapabilmeniz için Rowenta size hem kablosuz dikey süpürge hem de el süpürgesi olan AIR FORCE™ 360'ı sunuyor, bu hepsi-1-arada süpürge evdeki yardımcınız olacak. Hafif&çok etkili oluşuyla, erişilmesi en zor yerlerdeki tozların bile temizlenmesinde her gün kullanılabilir

Referans : RH9059WO

PERFORMANS, BECERİKLİLİK&KULLANIŞLILIK HEPSİ 1 ARADA

Dikey süpürge serisi 2.0’ya hoş geldiniz.

Bu HEPSİ 1 ARADA kablosuz elektrikli süpürge tüm yaşam alanınızdaki tozların etkili bir şekilde temizlenmesi için çok fazla temizlik çözümü sunar.

Tek bir tuşla bu yüksek performanslı temizlik aracı çok etkili bir el süpürgesine dönüşerek tüm dip ve köşelere erişim sağlar ya da yüksek yerlerdeki tozların temizliği için bir erişme aracına dönüşür.

Beceriklilik, güvenebileceğiniz performansla bir araya geliyor: Motorlu emici başlık (6500 RPM'ye kadar devir hızı) her türlü yüzeyde optimum sonuçlar elde edilmesini sağlar, özel Air Force Siklon Teknolojisi de yüksek verimliliğe sahip filtreleme ve uzun ömürlü performans sağlar.

20 dakikaya kadar temizlik yapılabilmesini sağlayan 21,9 V Lityum-İyon pille güçlendirilmiş kablosuz bir elektrikli süpürgenin kullanışlılığı ile pek çok gelişmiş özellik ile bir araya geliyor.

* "Standard" konumunda

* "Standard" konumunda

* "Standard" konumunda

Teknik özellikler / karşılaştırma

Vakum Başlığının adı Power Slim  
AŞIRI İNCE DELTA BAŞLIK  
AŞIRI İNCE DELTA BAŞLIK  
Power Slim  
Görsel Sistem: 'LED ışıklandırma'    
   
   
   
Aksesuar depolama modülü    
Yok Yok    
Koltuk fırçası    
Yok Yok    
Radyatör Başlığı    
Yok Yok    
Kolay fırça    
Yok Yok    

Belgeler

Sık sorulan sorular

Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.