ROWENTA TURBO SILENCE STAND EXTREME

TURBO SILENCE STAND EXTREME
duyamayacağınız güç 

TURBO SILENCE EXTREME PEDESTAL FAN: GÜÇ VE SESSİZLİĞİN KOMBİNİ
Turbo Silence Extreme sessiz fanı son derece sessiz teknolojiyle anlık yoğun temiz hava hissi sunar. Ayarlar optimum konfor için işitilmez Silent Night pozisyonundan son derece güçlü Turbo Boost hıza değişiklik gösterir.

Referans : VU5670F0

ÜrünAvantajları

TURBO SILENCE EXTREME FAN İLE ULTRA SESSİZLİKTE SERİN KALIN

Ultra sessiz ses seviyelerinde ısıyı bastıran güçlü ve sessiz fan Turbo Silence Extreme,daha fazla refah için 35 dB(A) kadar düşük sessizlik seviyesiyle anlık yoğun temiz hava hissi sunar.

Yoğun hava akışı sağlayan Turbo Boost fonksiyonu ve ferahlatıcı, rahatsız edilmeyen bir uyku çekmenizi sağlayan Silent Night pozisyonunu içeren beş hız ayarına sahiptir.

8 saate kadar zamanlayıcı ve 15 dakikada bir hava akışını otomatik olarak azaltan ve konforlu kalmanızı sağlayan Decrescendo modu gibi akıllı özellikleri içerir.

Turbo Silence Extreme ayaklı fan, sessiz hava akışı gücü ile olağanüstü ferahlık sağlayan konforlu bir yaşam alanıyla mükemmel uyum sergiliyor.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Tür KLASİK  
Yok KLASİK  
KLASİK  
Model DURMA-K  
Yok DURMA-K  
DURMA-K  
Çap 40  cm
Yok 40  cm
40  cm
Diametre (inç) 16  
Yok 16  
16  
Maksimum uzunluk 1.40  m
Yok 1.4  m
1,45  m
Minimum uzunluk 1.10  m
Yok 1.2  m
1,15  m
Boyutlar (LxHxP) 0,6 x 1,40 x 0,5  m
Yok 0,46 x 1,4 x 0,30 m  m
Yok
Hava akışı maksimum (m3/min) 80  
Yok 60  
55  
Turbo itiş    
Yok    
   
Otomatik salınım    
Yok    
   
Oryantasyon    
Yok    
   
Bıçak sayısı 5  
Yok 3  
3  
Güçlü kablo sarıcı 1.50  m
Yok 1.5  m
1.5  m
Kontrol paneli ELEKTRONİK  
Yok MEKANİK  
MEKANİK  
Ayar sayışları 5 hız ayarı  
Yok 3  
3  
Sap    
Yok    
   
Uzaktan kumanda    
Yok    
   
Uzaktan kumanda deposu    
Yok    
   
Zamanlayıcı    
Yok    
   
Zamanlayıcı 8 saate kadar 4 pozisyon  
Yok Yok Yok
Ekran LED  
Yok HAYIR  
HAYIR  
Minimum ses seviyesi 35  dB(A)
Yok 51  dB(A)
54  dB(A)
Gece modu    
Yok    
   
Eko enerji ayarları    
Yok    
   
Diğer DECRESCENDO PROGRAM  
Yok Yok ANTI MOSQUITO LIQUID  

Belgeler

Sık sorulan sorular

Cihazın, elektrik kablosunun durumunu daima kontrol edin. Cihazı nesnelerin 50 cm uzağında tutun (perdeler, duvarlar vb.) Cihazın içine su girmesine asla izin vermeyin. Cihaza asla ıslak ellerle dokunmayın. Müdahalede etmeden önce şu hususlardan emin olun: Cihaz imalatçının talimatlarına uygun olarak monte edilmiş. Sağlam ve dengeli bir zemin üzerine yerleştirilmiş (ayakları üzerinde dik durur vaziyette). Şebeke voltajının cihaz ile uyumlu olduğunu kontrol edin. Cihazın topraklı prizle kullanılması gerekip gerekmediğini kontrol edin.
Yerinden hareket ettirmeden önce cihazı kapatın ve fişini prizden çıkarın.
Normal olarak evin serinlemesini arzuladığınız bölümüne yerleştirmelisiniz. Cihazı nesnelerin en az 50 cm uzağına yerleştirmelisiniz (perde, duvar vb.). Dikey ve yatay modeller olduğunu unutmayın; bunlardan bir çoğu ayarlanabilir. Bu nedenle, vantilatör seçiminizi evinizde sahip olduğunuz alana ve dekorasyonunuza göre yapın.
Evet, sistem böcek kovucu tabletlerin kullanılabileceği şekilde tasarlanmıştır.
Herhangi bir temizleme ve bakım müdahalesinde bulunmadan önce cihazın fişini prizden çıkarmanız önemlidir. Gövdeyi nemli bir bezle silebilirsiniz. Ünitenin içine su girmesine asla izin vermeyin. Ön kafesi temizlemek için bir elektrikli süpürge kullanın. Cihazın yüzeyine zarar verebileceğinden, asla aşındırıcı özellikte ürünler kullanmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Bu fonksiyon açık olduğunda, cihaz sağdan sola ve soldan sağa otomatik olarak hareket eder ve odanın içine havayı yayar. Kullanıcı belli bir yöne doğru yoğun hava üflenmesini arzu ederse bu fonksiyonu kapatabilir.
Bu sistem, aynı zamanda sivrisinekler içinde etkili olan böcek kovucu yayan fanın hava hareketleri avantajına sahiptir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.