ROWENTA ESSENTIAL VU4110

ESSENTIAL VU4110
yüksek kaliteli, %100 güvenli

Rowenta Essential vantilatör, rahat bir şekilde serinlemeniz için gerekli güvenliği sağlayarak hızlı bir ferahlama hissi yaratır. Bu enerji tasarruflu eko-vantilatörde 55 m³/ dk hava akışı hızı, 3 hız ayarı ve bunlarla birlikte tam güvenliği garanti eden çocuk korumalı ızgara mevcuttur.

Referans : VU4110F0

YÜKSEK PERFORMANSLI SERİNLEME VE TAM GÜVENLİK

Serinletici temiz havayı hızlı ve tam güvenli bir şekilde veren Rowenta Essential, kusursuz bir aile dostu ev vantilatörüdür.

Tüm aile için koruma sağlayan sağlam ve destekli güvenlik ızgarası ve Max konumunda bile daha az enerji kullanmasıyla bu vantilatör çocuk güvenliği ve enerji tasarrufu performansı sunar.

Üç hız ayarı ve temiz havanın odanın her yerine yayılmasını sağlayan geniş çap 55m3/dk'ya kadar güçlü hava akışı sağlar.

Otomatik dalgalanma, yükseklik ayarları ve kolay taşıma için entegre taşıma koluyla Rowenta Essential, güçlü hava akışı ve tam güvenliğiyle mükemmel bir ferahlama sağlayan, tüm aile yaşam alanlarında kullanılabilecek kusursuz bir vantilatördür.

*Önceki Classic serisinin max konumuna kıyasla.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Tür KLASİK  
KLASİK  
KLASİK  
KLASİK  
Model DURMA-K  
MASA  
DURMA-K  
DURMA-K  
Çap 40  cm
25  cm
40  cm
40  cm
Diametre (inç) 16  
10"  
16  
16  
Maksimum uzunluk 1.4  m
0.45  m
1,45  m
1.40  m
Minimum uzunluk 1.2  m
Yok 1,15  m
1.10  m
Boyutlar (LxHxP) 0,46 x 1,4 x 0,30 m  m
0,38 x 0,45 x 0,13  m
Yok 0,6 x 1,40 x 0,5  m
Hava akışı maksimum (m3/min) 60  
20  
55  
80  
Hava akışı minimum (m3/min) 45  
Yok 40  
Yok
Maksimum hava akış hızı 2.7  
Yok Yok Yok
Turbo itiş    
   
   
   
Otomatik salınım    
   
   
   
Oryantasyon    
   
   
   
Bıçak sayısı 3  
3  
3  
5  
Güçlü kablo sarıcı 1.5  m
1.70  m
1.5  m
1.50  m
Kontrol paneli MEKANİK  
MEKANİK  
MEKANİK  
ELEKTRONİK  
Ayar sayışları 3  
3 hız  
3  
5 hız ayarı  
Sap    
   
   
   
Uzaktan kumanda    
   
   
   
Uzaktan kumanda deposu    
   
   
   
Zamanlayıcı    
   
   
   
Ekran HAYIR  
HAYIR  
HAYIR  
LED  
Minimum ses seviyesi 51  dB(A)
Yok 54  dB(A)
35  dB(A)
Maksimum ses seviyesi 58  dB(A)
54  dB(A)
60  dB(A)
Yok
Gece modu    
   
   
   
Eko enerji ayarları    
   
   
   

Belgeler

Sık sorulan sorular

Cihazın, elektrik kablosunun durumunu daima kontrol edin. Cihazı nesnelerin 50 cm uzağında tutun (perdeler, duvarlar vb.) Cihazın içine su girmesine asla izin vermeyin. Cihaza asla ıslak ellerle dokunmayın. Müdahalede etmeden önce şu hususlardan emin olun: Cihaz imalatçının talimatlarına uygun olarak monte edilmiş. Sağlam ve dengeli bir zemin üzerine yerleştirilmiş (ayakları üzerinde dik durur vaziyette). Şebeke voltajının cihaz ile uyumlu olduğunu kontrol edin. Cihazın topraklı prizle kullanılması gerekip gerekmediğini kontrol edin.
Yerinden hareket ettirmeden önce cihazı kapatın ve fişini prizden çıkarın.
Normal olarak evin serinlemesini arzuladığınız bölümüne yerleştirmelisiniz. Cihazı nesnelerin en az 50 cm uzağına yerleştirmelisiniz (perde, duvar vb.). Dikey ve yatay modeller olduğunu unutmayın; bunlardan bir çoğu ayarlanabilir. Bu nedenle, vantilatör seçiminizi evinizde sahip olduğunuz alana ve dekorasyonunuza göre yapın.
Evet, sistem böcek kovucu tabletlerin kullanılabileceği şekilde tasarlanmıştır.
Herhangi bir temizleme ve bakım müdahalesinde bulunmadan önce cihazın fişini prizden çıkarmanız önemlidir. Gövdeyi nemli bir bezle silebilirsiniz. Ünitenin içine su girmesine asla izin vermeyin. Ön kafesi temizlemek için bir elektrikli süpürge kullanın. Cihazın yüzeyine zarar verebileceğinden, asla aşındırıcı özellikte ürünler kullanmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Bu fonksiyon açık olduğunda, cihaz sağdan sola ve soldan sağa otomatik olarak hareket eder ve odanın içine havayı yayar. Kullanıcı belli bir yöne doğru yoğun hava üflenmesini arzu ederse bu fonksiyonu kapatabilir.
Bu sistem, aynı zamanda sivrisinekler içinde etkili olan böcek kovucu yayan fanın hava hareketleri avantajına sahiptir.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.