ROWENTA NOMAD SAÇ KESME MAKİNESİ

NOMAD SAÇ KESME MAKİNESİ
 mükemmel kesi̇mi̇n kolay yolu

Yüksek kaliteli Nomad saç kesme makinesi saçınız için zahmetsiz bir çözüm yoludur. 19 farklı kesme uzunluğu ve şık tasarımıyla istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kusursuz hassasiyete sahip düzeltme işlemi artık çok kolay.

Referans : TN1400F0

MÜKEMMEL SAÇ KESİMİ ARTIK ÇOK KOLAY

Nomad saç kesme makinesi, kusursuz ve uzun ömürlü kesim için üstün kaliteli paslanmaz çelik bıçaklarıyla zahmetsiz bir saç kesimi sunar.

3 mm ila 30 mm arasında 1,5 mm hassasiyete sahip iki ayarlanabilir tarağıyla 19 farklı kesim uzunluğu seçeneği sunarak istediğiniz mükemmel saç modeline sahip olmanızı sağlar.

Şık tasarımı ve kullanım kolaylığıyla Nomad çekici bir saç stili için her zaman her yerde kullanabilecek ideal bir saç düzelticidir.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Bıçak materyali Paslanmaz çelik  
Yok
Motor hızı (rpm) 6250  
Yok
Hız ayarları 1  
1  
Minimum kesme boyu 1  mm
Yok
Belirleme ayarları 1.5  mm
Yok
Kesme boyu göstergesi Tarak  
Yok
Alanlar Saç  
Kulak & burun  
Saç tarağı türü Ayarlanabillir  
Yok
Saç tarağı 2  
Yok
Ayarlanabilir saç boyu kısaltma aralığı 1 to 30  mm
Yok
Saç oyunu kısaltma pozisyonları 19  
Yok
Kulak & burun tüyleri kısaltıcı    
   
Güç kablosuz + kablolu kullanım  
kablosuz kullanım  
Çıkartılabilir kesme başlığı    
Yok
Temizleme seti yağ+fırça  
Yok
Şarj etme göstergesi LED  
Yok
Renkler Beyaz  
Blue  
Voltaj 100-240  V
BATTERY  V
Batarya türü NiMh  
AA 1.5V  
Otonomi 40  min
Yok
Şarj süresi 8  h
Yok
Ağırlık 0.153  kg
Yok
Motor türü DC MOTOR  
Yok

Belgeler

Sık sorulan sorular

Hayır. Kesme makinesini, tek başınıza kullanmanız güvenlik gerekçesiyle ve ayrıca daha iyi bir saç kesimi elde edebilmeniz için önerilmez.
Hayır. Saç kesme makinesi hem kullanılıp, hem şarj edilemez.
Saç kesme makinesinin temiz ve kuru saçlar üzerinde kullanılması tavsiye edilir.
Cihazı ilk defa kullanmadan önce 14 saat boyunca şarj edin. Takip eden 3 kullanım için, tamamen boşalmasını beklemeniz önem taşır. Tavsiye edilen şarj süresi 8 saattir. Şar göstergesi kırmızı yandığında, cihazınız şarj oluyor demektir.
Ürünle birlikte teslim edilen temizleme fırçasını kullanarak, cihazı her kullanımdan sonra temizleyin. Gerekirse nemli bir bez de kullanabilirsiniz. Daha derinlemesine bir temizleme için, bazı modellerdeki bıçaklar takılıp çıkarılabilir özelliktedir.
Cihazın bıçaklarının her 2 veya 3 kullanımda bir yağlanması, iyi sonuç elde edilmesi açısından önemlidir. Asit içermeyen kaliteli yağlar (örneğin makine yağı vb.) veya cihazla birlikte teslim edilen yağı kullanın. Cihazı beş dakika kadar kullanın ve yağın fazlasını bir bezle alın.
Makaslarımız nadiren temizleme gerektirir (birden fazla kişi tarafından kullanılmadıkları sürece). Bıçaklarımız her kullanımdan sonra küçük bir fırça kullanılarak temizlenmelidir. Benzer şekilde, taraktaki saçı gidermek için de küçük bir fırça kullanabilirsiniz.
Hayır. Şarj edilebilir modeller için NiCd ya da NiMH şarj edilebilir pilleri kullanmak zorundasınız. Erime riski barındırdıklarından normal piller kullanmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Hayır. Makaslarımız yalnızca saç üzerinde kullanılabilir. Herhangi bir diğer kullanım, cihazın bozulmasına veya yaralanmaya yol açabilir.
Makas şarj edilebiliyorsa pil tam şarjdan sonra 40 dakika boyunca cihazı çalıştıracaktır.
Mikro ayarlı ayar tekerleği, saç veya sakal kesimlerine mükemmel bir son işlem sağlayarak kesim uzunluğunu tam olarak ayarlamanıza olanak tanır.
Çeşitli uzunluklar aşağıdaki gibidir:
Konum 1 = 0,8 mm
Konum 2 = 1,1 mm
Konum 3 = 1,4 mm
Konum 4 = 1,7 mm
Konum 5 = 2,0 mm
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.