ROWENTA NOMAD BEARD TRIMMER

NOMAD BEARD TRIMMER
şarj edi̇lebi̇li̇r sakal düzelti̇ci̇

Nomad sakal düzelticiyle sakalınız daima kusursuz görünür. Yüksek kaliteli bıçakları ve çeşitli hassas ayarlarıyla istenilen uzunluğu ve kusursuz detaylandırmayı sağlar. Kompakt yapısı, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü şarj edilebilir piliyle her zaman, her yerde kullanılabilir.

Referans : TN2310F0

MODERN ŞEKİLLENDİRME İÇİN ŞARJ EDİLEBİLİR DÜZELTİCİ

Yüksek kaliteli Nomad sakal düzelticiyle ne zaman ve nerede isterseniz sakalınızı düzeltebilirsiniz.

Keskin paslanmaz çelik bıçaklarıyla daima hassas ve etkili kesim sunar.

3 mm - 7 mm arasında 1 mm hassasiyete sahip beş ayarlanabilir uzunlukla klasikten üç günlük sakala kadar pek çok seçenek sunarak sakalınızı dilediğiniz gibi şekillendirmenize olanak sağlar.

60 dakika uzun ömürlü şarj ömrü, kompakt boyutu, pratik şarj standıyla Nomad düzeltici her zaman kullanıma hazırdır.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Bıçak materyali Paslanmaz çelik  
Stainless steel  
Motor hızı (rpm) 7100  
7500/8500  
Hız ayarları 1  
2  
Minimum kesme boyu 0.9  mm
0.5  mm
Belirleme ayarları 1  mm
0.5  mm
Kesme boyu göstergesi Tarak  
LCD  
Alanlar Sakal  
Sakal  
Sakal tarağı türü Ayarlanabillir  
Ayarlanabillir  
Ayarlanabilir sakal boyu kesme bıçağı aralığı 0.9 to 7  mm
0.5 to 10 mm  
Sakal kısaltma pozisyonları 6  
20  
Güç kablosuz + kablolu kullanım  
kablosuz + kablolu kullanım  
Çıkartılabilir kesme başlığı    
   
Şarj yuvası    
   
Şarj etme göstergesi LED  
LCD  
Renkler Siyah  
Black  
Voltaj 100-240  V
100-240  V
Batarya türü NiMh  
Lityum iyon  
Otonomi 60  min
45 min  
Şarj süresi 10  h
1.40  h
Ağırlık 0.121  kg
0.189  kg
Motor türü DC MOTOR  
Yok

Belgeler

Sık sorulan sorular

Hayır. Kesme makinesini, tek başınıza kullanmanız güvenlik gerekçesiyle ve ayrıca daha iyi bir saç kesimi elde edebilmeniz için önerilmez.
Hayır. Saç kesme makinesi hem kullanılıp, hem şarj edilemez.
Saç kesme makinesinin temiz ve kuru saçlar üzerinde kullanılması tavsiye edilir.
Cihazı ilk defa kullanmadan önce 14 saat boyunca şarj edin. Takip eden 3 kullanım için, tamamen boşalmasını beklemeniz önem taşır. Tavsiye edilen şarj süresi 8 saattir. Şar göstergesi kırmızı yandığında, cihazınız şarj oluyor demektir.
Ürünle birlikte teslim edilen temizleme fırçasını kullanarak, cihazı her kullanımdan sonra temizleyin. Gerekirse nemli bir bez de kullanabilirsiniz. Daha derinlemesine bir temizleme için, bazı modellerdeki bıçaklar takılıp çıkarılabilir özelliktedir.
Cihazın bıçaklarının her 2 veya 3 kullanımda bir yağlanması, iyi sonuç elde edilmesi açısından önemlidir. Asit içermeyen kaliteli yağlar (örneğin makine yağı vb.) veya cihazla birlikte teslim edilen yağı kullanın. Cihazı beş dakika kadar kullanın ve yağın fazlasını bir bezle alın.
Makaslarımız nadiren temizleme gerektirir (birden fazla kişi tarafından kullanılmadıkları sürece). Bıçaklarımız her kullanımdan sonra küçük bir fırça kullanılarak temizlenmelidir. Benzer şekilde, taraktaki saçı gidermek için de küçük bir fırça kullanabilirsiniz.
Hayır. Şarj edilebilir modeller için NiCd ya da NiMH şarj edilebilir pilleri kullanmak zorundasınız. Erime riski barındırdıklarından normal piller kullanmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Hayır. Makaslarımız yalnızca saç üzerinde kullanılabilir. Herhangi bir diğer kullanım, cihazın bozulmasına veya yaralanmaya yol açabilir.
Makas şarj edilebiliyorsa pil tam şarjdan sonra 40 dakika boyunca cihazı çalıştıracaktır.
Mikro ayarlı ayar tekerleği, saç veya sakal kesimlerine mükemmel bir son işlem sağlayarak kesim uzunluğunu tam olarak ayarlamanıza olanak tanır.
Çeşitli uzunluklar aşağıdaki gibidir:
Konum 1 = 0,8 mm
Konum 2 = 1,1 mm
Konum 3 = 1,4 mm
Konum 4 = 1,7 mm
Konum 5 = 2,0 mm
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.