ROWENTA SPA SENSATION EP9470

SPA SENSATION EP9470
baştan aşağı güzellik için 

Spa Sensation kullanışlı aksesuarları sayesinde bir epilatörden çok öte, çok amaçlı kullanabileceğiniz, baştan aşağı güzelliğiniz için tasarlanmış bir üründür. Etkili epilasyon performansıyla beraver inovatif Skin Respect Teknolojisi sayesinde ciltte herhangi bir hassasiyet yaratmadan pürüzsüz bir cilt sağlar. Daha rahatlatıcı bir deneyim için su altında kullanılabilirken özel yumuşak başlığı sayesinde cildi korur, tüm epilasyon deneyimini keyifli hale getirir.

Referans : EP9470F0

ÜrünAvantajları

Spa Sensation çok amaçlı epilatör: baştan aşağı güzellik için!

 

  Spa Sensation çok amaçlı epilatör ile baştan aşağı güzellik...   Tüm vücut için tasarlanan kullanışlı aksesuarları ile Spa Sensation tek bir ürünle baştan aşağı güzellik ritüelinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Ekstra hassas cımbız teknolojisi cildinizi korurken en kısa tüyleri bile (0,5mm) hızlı ve kolayca almanızı sağlar. Aynı zamanda geniş aktif yüzeyi, çok-açılı kıvrım sensör teknolojisi ve görüş ışığı ile en zor kıvrımlarda ve en ince tüylerde bile mükemmel performans sağlar. Yumuşak başlığı ciltte daha kolay kayma sağlarken hassasiyet yaratmaz, rahatlatıcı silindir ve masaj sistemi ciltte rahatlatıcı, ferah bir his yaratır. Sonuç: ciltte daha az hassasiyet, daha az gözle görülür tahriş. Gerçek bir spa deneyimini evde yaşayabilmeniz için Spa Sensation'ı ve aksesuarlarını duşta da rahatlıkla kullanabilirsiniz.   

Teknik özellikler / karşılaştırma

Ekler 12  
Tıraş başlığı    
Su masajlı akıtma başlığı    
Tıraş başlığına eklenebilir tarak    
Vücuttaki tüyleri döken fırça    
Fırça    
Kese    
Hassas bölgeler için epilasyon başlığı    
Smooting pedicure roll    
Face depilation attachment    
Manicure attachment    
Manual facial cleansing brush    
Alanlar BACAKLAR, GÖVDE, YÜZ  
Güç kaynağı ŞARJ EDİLEBİLİR  
Voltaj 220-240  V
Güç 4.5  W
Güçlü kablo sarıcı 1.5  m
Batarya türü Lityum iyon  
Renkler Mavi  

Belgeler

Sık sorulan sorular

Koltuk altı, tüylerin alındığı en narin bölgedir, çünkü bu bölgenin derisi ince ve hassastır (tüyleri alma işleminden sonra genellikle kırmızı noktalar görülebilir) ve epilatör başlığının bu bölgeye ulaşması zordur. Epilatörü bacak yüzeyinde yönlendirmek kolay olduğu halde, koltuk altında bu çok daha zordur, çünkü içe doğru kavisli bir bölgedir ve etkili olması için bazen epilatör başlığını cilde doğru bastırmak gerekebilir. Aşağıdaki resimlerde, koltuk altı tüylerinin zahmetsizce giderilmesini sağlayan uygun hareketleri sıraladık.
Koltuk altı tüylerini alırken, epilatör başlığına klipslenen "hassas bölgeler" aksesuarını kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayın.
Hayır. Epilasyon cihazı yüzde, hassas yüzeylerde (varisli damar, ben, doğum lekeleri) veya sorunlu ciltrelerde (egzama, iltihap vb.) kullanılamaz.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Cilt hassas olacağından, epilasyondan hemen sonra güneşe çıkmamanız ve denize girmemeniz tavsiye edilir. Yeniden plaja dönmeden önce bir gece bekleyin. Epilasyon yapmayı planlıyorsanız size bazı tavsiyeler; cildinizin hassaslaşmaması için epilasyon öncesinde güneşlenmeyin.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.