ROWENTA SOFT SENSATION

SOFT SENSATION
kusursuz pürüzsüz ci̇lt i̇çi̇n yumuşak ve etki̇li̇ epi̇lasyon

ACISIZ VE KUSURSUZ SONUÇLAR
Soft Sensation epilatör, yüksek ve etkili epilasyon performansı ve acısız yenilikçi teknolojiyi bir araya getirerek pürüzsüz bir cilt sunar. Acıyı azaltan sistemi sayesinde epilasyon etkili olduğu kadar keyifli bir hale gelir.

Referans : EP5700F0

ACISIZ VE KUSURSUZ SONUÇLAR

Soft Sensation epilatör acısız epilasyon için mükemmel bir çözümdür.

Yenilikçi acıyı azaltma sistemi, acısız bir epilasyon sağlayan titreşimli başlığı sayesinde cildin hassasiyetini azaltır.

Patentli mikro kontakt teknolojisiyle vücuda kusursuz temas sağlayarak en hassas bölgelerdeki en kısa tüyleri bile alır.

Sonuç: Pürüzsüz bir cilt ve acısız bir deneyim.

Görüşe yardımcı ışık, peeling başlığı, pratik hassas aksesuar, tıraş başlığı, taraklı bikini bölgesi düzeltici, sökülebilir ve yıkanabilir parçalarıyla Soft Sensation acısız epilasyon için yenilikçi bir çözümdür.

Teknik özellikler / karşılaştırma

İleri düzey mikro işlemci teknolojjisi    
   
Yok
Yüksek duyarlılklı epilasyon <0,5MM    
   
Yok
Döner başlık    
Yok Yok
Cımbız 24  
24  
Yok
Hız ayarları 2  
2  
Yok
Patentler 2  
1  
Yok
Yumuşak dokunuş teknolojisi    
Yok Yok
Masaj yatakları / Derinin hassaslığını azaltır    
   
Yok
Dermatolojik olarak test edilmiş dönüşler    
   
Yok
Ekler 2  
3  
1  
Hassas bölgeler aksesuarları    
Yok Yok
Deriyi pul pul döken rulo    
   
Yok
Fırça    
Yok Yok
Kese    
   
   
Alanlar BACAKLAR VE GÖVDE  
BACAKLAR VE GÖVDE  
BACAKLAR VE GÖVDE  
Görüş ışığı    
   
Yok
Çıkartılabilir başlık    
   
Yok
Yıkanabilir başlık    
   
Yok
Güç kaynağı ANA KABLO  
ANA KABLO  
ANA KABLO  
Voltaj 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Güç 11,1  W
4.8  W
4.8  W
Güçlü kablo sarıcı 2  m
2  m
2  m
Renkler Beyaz  
Pembe + Beyaz  
Black + Decoration  

Belgeler

Sık sorulan sorular

Koltuk altı, tüylerin alındığı en narin bölgedir, çünkü bu bölgenin derisi ince ve hassastır (tüyleri alma işleminden sonra genellikle kırmızı noktalar görülebilir) ve epilatör başlığının bu bölgeye ulaşması zordur. Epilatörü bacak yüzeyinde yönlendirmek kolay olduğu halde, koltuk altında bu çok daha zordur, çünkü içe doğru kavisli bir bölgedir ve etkili olması için bazen epilatör başlığını cilde doğru bastırmak gerekebilir. Aşağıdaki resimlerde, koltuk altı tüylerinin zahmetsizce giderilmesini sağlayan uygun hareketleri sıraladık.
Koltuk altı tüylerini alırken, epilatör başlığına klipslenen "hassas bölgeler" aksesuarını kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayın.
Hayır. Epilasyon cihazı yüzde, hassas yüzeylerde (varisli damar, ben, doğum lekeleri) veya sorunlu ciltrelerde (egzama, iltihap vb.) kullanılamaz.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Cilt hassas olacağından, epilasyondan hemen sonra güneşe çıkmamanız ve denize girmemeniz tavsiye edilir. Yeniden plaja dönmeden önce bir gece bekleyin. Epilasyon yapmayı planlıyorsanız size bazı tavsiyeler; cildinizin hassaslaşmaması için epilasyon öncesinde güneşlenmeyin.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.