Menü
visual_1_.jpg

OnarılabilmeNedİr?

Rowenta, avrupa'da 10 yıla kadar
bİr ürünü onarmayı taahhüt edİyor.


Çünkü çevrenin korunması ve atıklarla mücadele en büyük kaygımız.

Onarilabilirlik Taahhütü

Rowenta sizin yanınızda

Ürünlerimiz daha kolay onarılmak, sökülmek ve yeniden birleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Çok sayıda parça ayrı
ayrı saklanır. Gerekli ve en az maliyeti onarmak amacıyla
çok fazla sayıda parça ayrı olarak saklanır (Avrupa'da Fransa'da depolanan 40 000 referans).

Rowenta mühendisleri, yeni nesil ürünlerin daha kolay geri dönüşümünü sağlamak için operasyonel geri bildirime dayalı değişiklikler önermektedir. Bitmiş ürünün her yeni referansı "10 yıl boyunca onarılabilir" etiketi ile sertifikalandırımıştır.

Rowenta, satın alındıktan sonra ortalama olarak 10 yıl boyunca, neredeyse tüm ürünler için tüm teknik parçaları temin etmeyi taahhüt eder *.

Yedek parçaların derhal bulunmasını ve önümüzdeki yıllarda üretilmeyen ürünler için stokların yarısı şimdiden öngörülüyor.

ONARIM MALİYETİ,
özellikle yedek parça fiyatlarının düşürülmesinden dolayı (2012'den bu yana ortalama% 30) bir ürünün değiştirilmesinden daha ucuzdur. Onarım, ürünün kalitesini hiçbir şekilde değiştirmez ve atıkların çevresel etkilerini sınırlar.

* 2016 yılında Avrupa'da Groupe SEB tarafından pazarlanan ürünlerin% 95'inden fazlası onarılabilir (bunlardan% 22'si, "makul bir maliyetle tamir edilebilen azami bir veya iki parça hariç")

Rowenta sana yakın

Ürünleriniz için en iyi hizmet, bir ürünün kullanımını genişletmek için her zaman bir çözüm arayacak olan Rowenta tarafindan eğitilmis profesyoneller tarafindan sağlanmaktadir.
Bugün, 6.500'den fazla yetkili profesyonel tamirci, satin alma veya kullanma ülkesi ne olursa olsun, ürünlerin dünya genelinde sürdürülebilir olmasini sağlamak için sizinle birlikte çalışmaktadır.

En yakındakı yetkili servisi bulmak için butona tıklayın. Birçok çevrimiçi yardım kaynağı arasında mevcut bir çözüm bulunup bulunmadığını görmek için önce arama yapmayı unutmayın.

Bir yetkili servis bulunuz Sıklıkla sorulan sorular

Dünya çapinda 6500 profesyonel
yetkili servis

Onarılabilirlik tek tuşla

Sipariş verildikten sonra, Rowenta ürünleri için değistirilecek parçalar çok hızlı bir şekilde yetkili servise teslim edilir.

Bu, garanti süresinden sonraki zamanlarda bile ürünün arizasının uzun yillar onarilmasini sağlar.

Ayrıca, video eğitimlerini kullanarak ürünlerinizi kendiniz tamir etmek için parçalarin çoğunu doğrudan sipariş edebilirsiniz.

Öğretici videolara bakınız Parça siparişi
Onarim Kolayligi

3D yazıcı Planlı eskİme İle mücadele
etmek İçİn

Rowenta, bazı plastik parçaların ömür boyu temin edilebilmesini sağlamak için Mayıs 2016'dan beri ürünler 3D baskılı yedek parçalarla onarılmış ürünleri test ediyor.

3D Baski
BİZ ARTIK BUNLARIN UZUN BİR ÖMRÜ HAK EDEN ÜRÜNLER OLDUKLARİNİN FARKINDAYIZ "
Alain Pautrot - Tüketici Memnuniyeti - Genel Müdür Yardımcısı RÖPORTAJI İZLE
Karşılaştırma