Rowenta - HUMIDIF INTENSE AQUA CONTRO HU5115+20 kullanıcı kılavuzları

Optimum humidity level, Bacteria free!

Intense Aqua Control provides perfectly regulated, bacteria-free humidity for your home. Despite its compact size, it offers great autonomy, large coverage and quick output with three different smart modes.

Referans : HU5120F0

Sık sorulan sorular

Cihazınız içme suyuyla (soğuk musluk suyu) çalışır - mümkünse yumuşak su.
Hayır, cihazınız bir parfüm difüzör sistemi ile donatılmadıysa eklenemez. Hiçbir durumda, buharlaşma kanalına ve/veya su haznesine uçucu yağlar ya da diğer katkı maddelerini eklememeniz önerilir.
Koku giderme ve HEPA filtreleri temizlenerek tekrar kullanılamaz - değiştirilmeleri gerekir. Ön filtre tekrar kullanılabilir (bir elektrik süpürgesiyle tozu giderin ya da suyla yıkayın).
HEPA filtresi 6 ayda bir değiştirilmelidir, koku giderme filtresi 3 ayda bir değiştirilmelidir. Ön filtre 2 ila 4 haftada bir temizlenmelidir. Bu sıklıklar, hız 1 ayarında günde 8 saatlik kullanım içindir ve çalışma ortamına göre değişebilir.
Temizlemeden önce, cihazı daima kapatın ve fişini prizden çıkarın.
Ürünün yuvasını ya da güç kablosunu ve fişini asla suya veya herhangi bir sıvıya daldırmayın. Cihazı temizlemek için deterjan ya da aşındırıcı ürünler kullanmayın.
Su haznesinin, (seramik disk etrafındaki) sis bölmesinin ve cihazın altındaki havalandırma deliklerinin düzenli olarak temizlenmesi önemlidir.
Diskin temizlenmesi: Seramik disklerin düzenli temizlenmesi kireç oluşumunu önler. Diske zarar vermekten kaçınmak için sert ya da aşındırıcı araçlar kullanmayın.
Su haznesinin temizlenmesi: Kireç önleyici kartuşu çıkarın (modele göre) ve temiz suyla durulayın, daha sonra hazneyi ve kapağı sabunlu suyla yıkayın.
Sis bölmesinin temizlenmesi: Sis bölmesini yarıya kadar su/yarıya kadar beyaz sirke karışımıyla doldurun, 4 saat bekletin, daha sonra boşaltın ve bölmeyi temiz suyla durulayın (Dikkat, fan açıklığına su girmediğinden emin olun).
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.