Rowenta - LISS & CURL kullanıcı kılavuzları

MÜKEMMEL DÜZLEŞTİRME VE GÖZ ALICI BUKLELER

KUSURSUZ DÜZ SAÇLAR VE GÖZ ALICI BUKLELER İÇİN 2'si 1 arada düzleştirici
LISS&CURL 2'si 1 arada düzleştirici kusursuz düz saçlardan göz alıcı buklelere kadar sonsuz seçenekten istediğinize sahip olmanıza olanak sağlar. Hızlı sonuçlar için uzun plakalara, yüksek hassasiyetli sıcak kontrolü için LCD göstergeye ve saçınızın parlaklığını artırmak için Ultrashine Nano Ceramic kaplamaya sahiptir.

Referans : SF4412E4

Sık sorulan sorular

Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.