ROWENTA SILENCE SOFT

SILENCE SOFT

A caring beauty ritual for perfectly smooth skin

With Silence Soft, hair removal becomes a moment of pure serenity. Thanks to silence system technology featuring a hermetic double shell, epilation is up to four times more silent*, for ultra-precise hair removal in total discretion.
*than Rowenta EP75XX-EP87XX.

Referans : EP5604E0

PERFECT RESULTS IN TOTAL SERENITY

The Silence Soft epilator turns hair removal into a moment of serenity: its silence system makes epilation up to four times more silent*, thanks to its hermetic double shell that effectively reduces noise. Meanwhile, patented micro-contact comfort technology ensures 100% contact with the skin and ultra-precise tweezers paired with a special vision light tackle even the shortest and lightest hair for perfect results. Additional features include an armpit accessory, removable and washable for improved hygiene and easy cleaning.   *than Rowenta EP75XX-EP87XX.

Teknik özellikler / karşılaştırma

İleri düzey mikro işlemci teknolojjisi    
Yok
Yüksek duyarlılklı epilasyon <0,5MM    
   
Cımbız 24  
24  
Hız ayarları 2  
2  
Patentler 1  
Yok
Masaj yatakları / Derinin hassaslığını azaltır    
   
Dermatolojik olarak test edilmiş dönüşler    
   
Ekler 1  
3  
Koltukaltı aksesuarları    
Yok
Kese    
   
Ek aksesuarlar içerir Brush  
Yok
Sessizlik    
Yok
Görüş ışığı    
   
Alanlar BACAKLAR VE GÖVDE  
BACAKLAR VE GÖVDE  
Çıkartılabilir başlık    
   
Yıkanabilir başlık    
   
Güç kaynağı ANA KABLO  
ANA KABLO  
Voltaj 220-240  V
220-240  V
Güç 4.8  W
11.1  W
Güçlü kablo sarıcı 2  m
2  m
Renkler Black + Decoration  
Dark purple  

Sık sorulan sorular

Koltuk altı, tüylerin alındığı en narin bölgedir, çünkü bu bölgenin derisi ince ve hassastır (tüyleri alma işleminden sonra genellikle kırmızı noktalar görülebilir) ve epilatör başlığının bu bölgeye ulaşması zordur. Epilatörü bacak yüzeyinde yönlendirmek kolay olduğu halde, koltuk altında bu çok daha zordur, çünkü içe doğru kavisli bir bölgedir ve etkili olması için bazen epilatör başlığını cilde doğru bastırmak gerekebilir. Aşağıdaki resimlerde, koltuk altı tüylerinin zahmetsizce giderilmesini sağlayan uygun hareketleri sıraladık.
Koltuk altı tüylerini alırken, epilatör başlığına klipslenen "hassas bölgeler" aksesuarını kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayın.
Hayır. Epilasyon cihazı yüzde, hassas yüzeylerde (varisli damar, ben, doğum lekeleri) veya sorunlu ciltrelerde (egzama, iltihap vb.) kullanılamaz.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Cilt hassas olacağından, epilasyondan hemen sonra güneşe çıkmamanız ve denize girmemeniz tavsiye edilir. Yeniden plaja dönmeden önce bir gece bekleyin. Epilasyon yapmayı planlıyorsanız size bazı tavsiyeler; cildinizin hassaslaşmaması için epilasyon öncesinde güneşlenmeyin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.