ROWENTA INFINI PRO

INFINI PRO

A professional-quality blow-dry with ultimate shine

PROFESSIONAL QUALITY BLOW-DRY, ULTIMATE SHINE

Professional salon-quality results are made easy with the Infini Pro hair dryer. A pro-grade AC motor delivers air up to 120km/h, with slim concentrators for a high-precision smooth look, or diffusor attachment for added volume. Now featuring Ionic Control for style on demand according to hair type. Hair is infused with millions of ions to eliminate static and deliver smooth and shiny results. Gentle radiant heat from the Ceramic-coated outlet grid reinforces the effect. A customized salon look set into place with the cool air shot feature.

Referans : CV8730E0

A COMPLETE SALON EXPERIENCE AT YOUR FINGERTIPS

The high-speed Infini Pro hair dryer puts professional-quality styling options in the palm of your hand. Driven by a powerful AC motor with high airflow for ultra-fast blow-drying, delivering flawless precision through two slim concentrators or added volume with diffusor attachment. Featuring an ionic generator to eliminate static and customize style on demand for all hair types. A complete treatment at salon-quality standards providing smooth cuticles that retain moisture for softer, shinier hair that’s easy to style. The outlet’s ceramic coating reinforces the ionic effect with gentle radiant heat. The finishing touch? The cool air shot feature sets your look with an extra dose of shine. Never before has salon-level quality seemed so effortless.

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 2200  W
2100  W
Hava hızı (km/h) 120  
Yok
Hız ayarları 2  
2  
Isı ayarları 3  
3  
Soğuk hava üflemesi    
   
Izgara kaplama SERAMİK  
KERATİN & PARLAKLIK  
Yoğunlaştırıcı 2  
1  
Difüzör    
   
Yayıcı türü STATİK / DURAĞAN/ SABİT  
STATİK / DURAĞAN/ SABİT  
Yoğunlaştırıcının boyutu 6*69 mm & 8*71  mm
14*81  mm
İyonik jeneratör    
Yok
Çıkartılabilir difüzör    
   
Motor tipi AC  
AC  
Asma çemberi    
   
Voltaj 220-240  V
230  V
360° kablo    
   
Güçlü kablo sarıcı 1.80  m
1.8  m
Renkler Black & Blue  
Black & Pink  
Diğerleri Ions on demand  
Yok

Sık sorulan sorular

Saçlarınızı kuruturken, çabuk kurumalarını arzu ediyorsanız maksimum hızı seçin. Ancak, saçlarınıza şekil vermeyi arzu ediyorsanız, havalandırmaktan kaçınmak için düşük hızı tercih etmelisiniz.
Hava akımını saçınızın şekil vermek istediğiniz kısmına üfleyecek şekilde ayarlayın (yüksek ısıda) ve saçı soğutmak için soğuk hava verin. Bu çabuk ısı değişikliği metodu saça şekil vermede daha etkilidir.
Daraltıcı başlık saçlarınıza havanın konsantre bir şekilde uygulanmasını sağlar. Saçlarınızı kurutmak için, doğrudan sıcak hava akımıyla daraltıcı başlığı kullanın.
Difüzör saçlarınıza hacim kazandırmak için kullanılır.
Bu fonksiyon, saçlarda kuruluğu önlemek için, sıcaklık ile hava akışı arasında en iyi dengeyi otomatik olarak seçer.
Bu fonksiyon, saç kurutma makinesini hareket etmediğinde otomatik olarak durdurur ve kullanılmaya başlandığında tekrar çalıştırır.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Saç kurutma makinesi çok düşük bakım gerektirir. Arka koruyucu kafes içindeki saçları veya herhangi başka bir şeyi temizlemek için, temizleme aksesuarlarını kullanarak temizleyebilirsiniz veya nemli bez kullanabilirsiniz. Cihazınızı asla alkol ile veya sıvıya batırarak temizlemeyin. (Temizlemeden önce fişini çıkarmayı unutmayın).
Bu durum normal, bir güvenlik aygıtı, aşırı ısınma (örneğin saç ya da başka bir cismin arka koruyucu ızgaraya kaçması) durumunda cihazı otomatik olarak durdurmuştur. Saç kurutma makineniz soğuyuncaya kadar bekleyin (20 dakika).
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Soğuk hava düğmesi yardımıyla, saçlarınıza verdiğiniz modelin sağlamlaşmasını sağlayabilirsiniz.
Saç kurutma makinesinin bu tip bir fonksiyona sahip olması durumunda, takılıp çıkarılabilir parmaklı difüzörü kullanın. Saçlara köklerinden uçlarına dek hacim verecektir.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.