ROWENTA BRUSH ACTIV' VOLUME & SHINE

BRUSH ACTIV' VOLUME & SHINE

THE ROTATING BRUSH PROVIDES PROFESSIONAL QUALITY BLOW-DRYING AT HOME WITH VOLUME AND ULTIMATE SHINE.

THE ROTATING BRUSH THAT EASILY PROVIDES PROFESSIONAL QUALITY BLOW-DRYING AT HOME WITH VOLUME AND ULTIMATE SHINE.

Brush Activ' Volume & Shine delivers perfect shiny results thanks to the double ion booster feature. This unique technology produces an anti-static-effect, for smooth and shiny hair. Combined with automatic brush rotation, 1000 W of power and ceramic coating, it quickly dries hair with professional-looking results.

Referans : CF9320E0

PROFESSIONAL RESULTS WITH A ROTATING BRUSH

Brush Activ' Volume & Shine brings professional-quality styling to your hair. Featuring two automatically rotating brushes - one for thick hair and one for thin - with dual direction functions, hair is professionally styled while simultaneously dried. At the same time, its two ion boosters emit negative ions, reducing static electricity and frizziness. The result is smooth, glamorous hair. Fast and powerful, its multiple settings dry and style hair quickly, while a cool-air function sets results. With Brush Activ' Volume & Shine, perfect professional-looking hair has never been so easy.

*Compared to Rowenta Brush Activ CF9220

*Compared to Rowenta Brush Activ CF9220

Teknik özellikler / karşılaştırma

Güç 1000  W
1200  W
Hız ayarları 2  
2  
Hız/Isı ayarları 2  
Yok
Hava akışı özellikleri 2  
Yok
Soğuk hava üflemesi    
   
Kaplama SERAMİK  
KREATİN & PARLAMA  
Özellikler ISITMA, KAYNAMA, DÖNEN  
ISITMA, KAYNAMA  
Saçları kabartma türleri SENTETİKLER  
SENTETİKLER  
Varil çapı 30 - 50  mm
38mm / 20  mm
Çok çaplı    
   
Kenar YUVARLAK  
YUVARLAK  
Otomatik dönüş    
Yok
İyonik jeneratör    
   
Isınma göstergesi    
   
Alternatif dönüş Yes  
Yok
Asma çemberi    
   
Fırça kılıfı    
   
Voltaj 220-230  V
220-240  V
360° kablo    
   
Güçlü kablo sarıcı 1,8  m
1.8  m
Renkler Purple and White  
Black & Pink  
Garanti 1 YIL  
Yok

Sık sorulan sorular

Yanmalardan kaçınmak için, bunu cihaz soğukken gerçekleştirmeniz en iyisidir. Levhaların yan taraflarındaki "diller" üzerine basın ve levhaları dışarı çekin. Levhaları yeniden yerlerine takarken, emniyetli bir şekilde yerlerine oturduklarından emin olun.
Saç tutamlarını cihazın etrafına sararken, cihazın aynı bölmesini kullandığınızdan emin olun, tüm uzunluğunu kullanmayın. Cihazı soğuk kalan tutacağından tutun.
Saç maşanızın uç kısmı kullanım sırasında çok fazla ısınır; bu nedenle deri ile temas etmesinden kaçının. Maşanın sıcak kısımlarının elektrik kablosu ile temas etmesine asla izin vermeyin.
Arzuladığınız ayarı seçtikten sonra, cihazın arzulanan sıcaklığa erişmesi için 10 dakika beklemeniz gerekir.
Bu fonksiyon statik elektriği nötrler ve saçlarınızı daha elastik ve kıvırması kolay hale getirir. Ek olarak, saçlarınız tozların yapışamayacağı şekilde, daha parlak olacaktır.
Genel şekillendirme için geniş çaplı fırçayı ve son işlemler (içe ve dışa doğru daha abartılı bukleler için) için küçük çaplı fırçayı kullanın.
Zarar görmesini önlemek için saç temiz, dolaşmamış ve kuru olmalıdır.
Saç maşasını emniyetli standı üzerine bırakarak soğumasını bekleyin. Tamamen soğuduğunda nemli bir toz bezi ile silin. Tutacağın iç kısmını asla nemli bırakmayın.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Hayır. Cihazınızı kullanırken kimyasal saç ürünleri kullanmayın. Saç ürünlerini saçlarınız soğuduktan sonra tatbik edin ve ardından maşayı kullanmayın. Saç maşanızı ayrıca peruk veya eklenti saçlar üzerinde kullanmayın.
Evet. Saçlarınızı levha ve toka arasına yerleştirin, ardından saçları yerlerine sabitleyerek tokayı kapatın. Maşayı nazikçe saçlarınızın ucuna doğru kaydırın, böylece düzleşmelerini sağlarsınız.
Evet. Saçlarınızı cihazın etrafına sarmanız ve serbest bırakmadan önce yaklaşık 20 saniye beklemeniz gerekir. Bu işlemi tüm saça birkaç defa uygulayın. Soğuduktan sonra saçlarınızı fırçalamayın; böylece daha doğal bir sonuç elde edilir.
2-3 cm.den fazla genişliğe sahip kilitlerin kullanılması tavsiye edilir.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.