ROWENTA PREMIUM CARE 7/7

PREMIUM CARE 7/7

SAÇLARINIZI HER GÜN DÜZLEŞTİRİRKEN KORUYUN*

HER GÜN SAÇ DÜZLEŞTİRME


Premium Care 7/7, 170 °C'lik optimum sıcaklığa kadar saçı kırılmaya karşı %100 dirençli* tutan 7/7 ayarıyla gündelik kullanım için ideal saç şekillendirme aracıdır. Özel Cashmere Keratin kaplaması ve iyon üreticisiyle olağanüstü parlaklık sunarken LED ekran, yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolü sağlar.
 

Referans : SF7460F0

HER GÜN KUSURSUZ DÜZLEŞTİRME

Maksimum koruma ile kusursuz sonuçlar sağlayan* Premium Care 7/7, ışıltılı ve şık düzleştirme için ideal günlük şekillendirme aracıdır.

7/7 konumu (170 °C sıcaklık) günlük kullanıma kusursuzca uyan bir şekillendirme süreci için saçı %100 dirençli tutar.

İyon üretici ve argan yağlı özel Cashmere/Keratin kaplama bir araya gelerek, düzgün, kontrol edilebilir ve ışıltılı saçlara sahip olunmasını sağlar.

LED ekran,130 ile 200 °C arası yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolü, hareketli plaka sistemi de optimal basınç ve yüksek verimliliğe sahip şekillendirme seansları sağlar.

Kusursuz günlük şekillendirme setini tamamlayan ek özellikler: Kullanışlılık ve kullanım rahatlığı için 360° dönebilen kordon ve plaka kilit sistemiyle güvenli saklama seçeneği.

*7/7 konumunda. Hassas olmayan Kafkasyalı saçının kırılma direnci üzerinde test edilmiştir - Bağımsız Laboratuvar - Fransa/Temmuz 2013

*7/7 konumunda. Hassas olmayan Kafkas saçının kırılma direnci üzerinde test edilmiştir - Bağımsız Laboratuvar - Fransa/Temmuz 2013

Teknik özellikler / karşılaştırma

Kurutma levhalarının kaplaması Kaşmir Keratin  
Kaşmir Keratin  
Özellikler KESİN DÜZ  
KESİN DÜZ VE BUKLELER  
Kurutma levhası boyutları 25 x 90  mm
25 x 90  mm
Dalgalı kurutma levhası    
   
Ayarlanabilir tabak ısısı 130 / 150 / 170 / 200  °C
130°, 150°,170°,175°, 200°  °C
'Respect'' 170°C ısı ayarı    
   
Saç tipine göre ısı ayarı    
   
İyonik jeneratör    
   
Görüntü LED  
LCD  
Isınma süresi 30  s
30  s
Asma çemberi    
   
Güvenlik KİLİT SİSTEMİ  
KİLİT SİSTEMİ  
Voltaj 110-240  V
110-240  V
360° kablo    
   
Isıtma türü unsuru ALÜMİNYUM  
ALÜMİNYUM  
Güçlü kablo sarıcı 1,8  m
1,8  m
Renkler Metal tarçın pembesi & kar beyazı  
metal cinnamon pink & snow white  

Sık sorulan sorular

Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.