ROWENTA WEB SİTESİNE İLİŞKİN YASAL KAYIT VE KOŞULLAR
 
 
Bu Web sitesine girerek, aşağıda belirtilen bütün kayıt ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

1. Bu sitede yer alan malzemelerin tümü yalnızca sizin ticari olmayan kişisel kullanımınız için ve karşıdan yükleyebilmeniz için tasarlanmıştır. Bu yetki karşılığında, bu siteden yaptığınız her kopyaya veya bu sitede yer alan herhangi bir malzemenin kopyasına ilişkin işbu belgede yer alan tüm telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet hakları bildirimleri saklı kalır.
Bu malzemelerin her yetkisiz kullanımında, ziyaretçi, ticari markaların, telif haklarının, mahremiyetin ve tanıtım haklarının çiğnenmesi de dahil olmak, ancak bunlarla sınırlı olmadan, para cezası veya tazminat ödemekle yükümlü olur.
 
2. Bu sitede yer alan tüm ticari markalar, hizmet markaları ve logolar Rowenta ve onun kardeş kuruluşlarının tescilli veya tescilsiz markalarıdır. Bu sitede yer alan hiçbir şey, zımnen, kendi kendisiyle çelişerek veya başka bir şekilde, marka sahibinin yazılı izni olmadan, herhangi bir patenti yada görüntülenen markayı kullanmaya ilişkin herhangi bir lisans veya hak vermek olarak yorumlanamaz.
 
3. BU SİTEDE YER ALAN BİLGİLER, “OLDUĞU GİBİ” ESASIYLA SAĞLANIR VE HAK İHLALİ YAPILMAYACAĞINA DAİR GARANTİLER İLE TİCARİLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK İÇİN ZIMNİ GARANTİLER DE DAHİL OLMAK, FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ SAĞLANMAZ.
 
4. Rowenta, bilgilerin tam olarak doğru olduğuna veya eksiksizliğine ilişkin hiçbir garanti vermez veya beyanda bulunmaz. Rowenta, sitenin içeriğinde veya sitedeki bilgilere ilişkin yapılan güncellemelerde veya düzeltmelerde olabilecek hatalara veya kusurlara ilişkin olarak hiçbir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez.
 
5. Rowenta, sitede yer alan bilgilerde, malzemelerde, ekipmanlarda, belirtimlerde, modellerde ve piyasaya sürme konusunda herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.