ROWENTA AQUAPERFECT SOFT

AQUAPERFECT SOFT

SU ALTINDA ACISIZ EPİLASYON VE KUSURSUZ, PÜRÜZSÜZ, YUMUŞAK CİLT

Aquaperfect Soft epilatör, yüksek ve etkili epilasyon performansı ve acıyı azaltan yenilikçi teknolojiyi bir araya getirerek, kusursuz ve pürüzsüz bir cilt yaratır. Islak ya da kuru kullanım için, epilasyonu her seferinde keyifli ve acısız bir deneyime dönüştüren titreşimli başlığıyla cilt hassasiyetini azaltan bir sisteme sahiptir.

Referans : EP9301E0

ACISIZ VE KUSURSUZ SONUÇLAR

The Aquaperfect Soft epilatör, epilasyon sürecinin acısız geçmesini sağlar.

Yenilikçi hassasiyet azaltma sistemi ciltte yaşanan acıyı azaltırken suyun rahatlatıcı etkisi derinin aşırı ısınmasını önler.

Patentli mikro-kontakt teknolojisiyle, en hassas bölgelerde ve en kısa tüylerde bile her seferinde kusursuz temas gerçekleştirir.

Sonuç: Pürüzsüz bir cilt ve acısız bir deneyim.

Uzun ömürlü pil, pratik koltukaltı aparatı ve sökülebilir, yıkanabilir parçalarıyla Aquaperfect Soft epilasyonda gelinen son noktadır.

Teknik özellikler / karşılaştırma

İleri düzey mikro işlemci teknolojjisi    
Yok Yok
Yüksek duyarlılklı epilasyon <0,5MM    
   
   
Döner başlık    
   
   
Cımbız 24  
24  
24  
Hız ayarları 2  
2  
2  
Patentler 2  
Yok Yok
Başlık teknolojisi Acısız masaj başlığı  
Yok Acısız masaj başlığı  
Yumuşak dokunuş teknolojisi    
Yok Yok
Masaj yatakları / Derinin hassaslığını azaltır    
   
   
Dermatolojik olarak test edilmiş dönüşler    
   
   
Hassas bölgeler aksesuarları    
Yok    
Fırça    
   
   
Kese    
   
   
Islak ve Kuru kullanım    
   
Yok
Görüş ışığı    
Yok    
Alanlar BACAKLAR VE GÖVDE  
BACAKLAR VE GÖVDE  
BACAKLAR VE GÖVDE  
Çıkartılabilir başlık    
   
   
Yıkanabilir başlık    
   
   
Kalosuz kullanım    
   
Yok
Şarj etme göstergesi (Uygulanabilirse)    
   
Yok
Otonomi (Uygulanabilirse) 40  min
40  min
Yok
Güç kaynağı ŞARJ EDİLEBİLİR  
ŞARJ EDİLEBİLİR  
ANA KABLO  
Voltaj 220-240  V
220-240  V
220-240  V
Güç 4.75  W
4.5  W
11.1  W
Güçlü kablo sarıcı 1.5  m
1.5  m
2  m
Şarj etme süresi (Uygunlanabilirse) 1  h
1  h
Yok
Batarya türü Lityum iyon  
Lityum iyon  
Yok
Renkler mavi  
Beyaz & Leylak Rengi  
Dark purple  

Sık sorulan sorular

Koltuk altı, tüylerin alındığı en narin bölgedir, çünkü bu bölgenin derisi ince ve hassastır (tüyleri alma işleminden sonra genellikle kırmızı noktalar görülebilir) ve epilatör başlığının bu bölgeye ulaşması zordur. Epilatörü bacak yüzeyinde yönlendirmek kolay olduğu halde, koltuk altında bu çok daha zordur, çünkü içe doğru kavisli bir bölgedir ve etkili olması için bazen epilatör başlığını cilde doğru bastırmak gerekebilir. Aşağıdaki resimlerde, koltuk altı tüylerinin zahmetsizce giderilmesini sağlayan uygun hareketleri sıraladık.
Koltuk altı tüylerini alırken, epilatör başlığına klipslenen "hassas bölgeler" aksesuarını kullanmanız gerektiğini lütfen unutmayın.
Hayır. Epilasyon cihazı yüzde, hassas yüzeylerde (varisli damar, ben, doğum lekeleri) veya sorunlu ciltrelerde (egzama, iltihap vb.) kullanılamaz.
Cihazı çalıştırmak için kullanım kılavuzundaki talimatları takip ettikten sonra, başka bir cihaz takarak elektrik prizinin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Hala çalışmıyorsa, cihazı açıp kendiniz tamir etmeye çalışmayın ve yetkili servise götürün.
Cihazı kullanmayın. Tehlikeleri önlemek için yetkili servis merkezinde değiştirtin.
Cilt hassas olacağından, epilasyondan hemen sonra güneşe çıkmamanız ve denize girmemeniz tavsiye edilir. Yeniden plaja dönmeden önce bir gece bekleyin. Epilasyon yapmayı planlıyorsanız size bazı tavsiyeler; cildinizin hassaslaşmaması için epilasyon öncesinde güneşlenmeyin.
Sınıf I aygıtların topraklanması zorunludur (ve bunlarda yalnızca bir izolasyon katmanı bulunur). Sınıf II aygıtların topraklanma zorunluluğu yoktur çünkü bunlarda iki ayrı ve bağımsız izolasyon katmanı vardır (bu aygıt sınıfı, arızalı olan başka bir topraklanmış aygıt olduğu takdirde önemli bir risk teşkil edebilir).
Cihazınız, geri dönüşümü gerçekleştirilebilir veya yeniden değerlendirilebilir malzemeler içerir. Kullanım ömrü sonuna gelen cihazınızı belediyenizin toplama alanlarına götürün.
Bir parçanın eksik olduğuna inanıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayın ve uygun bir çözüm bulmanıza yardımcı olalım.
Ürününüz için ihtiyaç duyduğunuz her şey için lütfen internet sitemizin “Aksesuarlar” bölümüne gidin.
İnternet sitemizin Garanti bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.